رئیس دادگستری شهرستان صحنه :
پایگاه خبری امروله : رئیس دادگستری شهرستان صحنه گفت:ایجاد و تأمین امنیت وظیفه ای عمومی است که نیاز به عزم همگانی دارد و فداکاری ماْموران انتظامی در خدمت‌رسانی به شهروندان و ارتقاء امنیت پایدار بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است.
گزارش تصویری
پایگاه خبری امروله : جمعی از مسئولین شهرستان و خادمیاران کانون خدمت رضوی صحنه در درب منزل خانواده‌شهید مدافع حرم رضا عباسی (جاویدالاثر) حاضر شدند.
پایگاه خبری امروله : پل روستای علی آباد گروس شهرستان صحنه بزرگترین پل استان کرمانشاه با دهانه ای به اندازه 39 متراست.
پایگاه خبری امروله : رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان صحنه گفت : پل علی آباد گروس شهرستان صحنه با پیشرفت ۷۰ درصدی در حال ساخت است.
پایگاه خبری امروله : یکی از راه های مهم و موثر در کاهش امار طلاق در جامعه حضور زوجین در مشاوره های قبل ازدواج است.
گزارش تصویری
پایگاه خبری امروله : بارش برف 24 ساعت گذشته در مناطق سرد سیر دینور باعث سفید پوش شدن برخی از روستاهای آن شد.
رئیس کمیته امداد امام خمینی ره شهرستان صحنه خبر داد
پایگاه خبری امروله : رئیس کمیته امداد امام خمینی صحنه گفت : از ابتدای سالجاری تا پایان آذرماه حامیان خیر و نیکوکار ۸میلیارد و ۸۷ میلیون ریال به صورت نقدی وجنسی به ایتام و فرزندان محسنین صحنه ای کمک کرده اند.
مدیر مدرسه علمیه خواهران شهرستان صحنه :
پایگاه خبری امروله : مدیر مدرسه علمیه خواهران شهرستان صحنه گفت : شئوناتی که در پیامبر(ص) هست مثل وصل به منبع وحی و عالم غیب همه برای حضرت زهرا(س) هم متجلی شده است.
دکتر علی رضایی:
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: مردم از نظر معیشتی و اقتصادی در سختی و مشقت به سر می‌برند و ما این را درک می‌کنیم و به این لحاظ نمره خوبی به عملکرد اقتصادی دولت تدبیر و امید نمی‌دهیم.
پایگاه خبری امروله : مجلس عزاداری حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیه با حضور جمعی از مردم و مسئولین در مسجد امیر المومنین علیه السلام برگزار شد.
گزارش تصویری
پایگاه خبری امروله : بازدید امام جمعه صحنه و پیگیری مسئله قطع درختان دربند و بازدید از پل در دست احداث در سراب دربند از مسئولین شهرداری و شورای شهر انجام شد.
پایگاه خبری امروله : به مناسبت ایام فاطمیه مراسم روضه خوانی وسینه زنی با حضور جمعی از عزاداران آن حضرت در محل دفتر امام جمعه صحنه برگزار شد.
امام جمعه شهرستان صحنه :
پایگاه خبری امروله : امام جمعه شهرستان صحنه گفت : ماجرای كنگره آمریكا؛ آنچه آمریكایی‌ها می‌خواستند در سال 88 بر سر ایران بیاورند، در سال 99 بر سر خودشان آمد.
مسئول ستاد برگزاری نماز جمعه صحنه:
پایگاه خبری امروله: مسئول ستاد برگزاری نماز جمعه شهرستان صحنه گفت : نماز جمعه فردا(25 دی ماه ) به امامت حجت الاسلام خاص امیری اقامه می شود.
پایگاه خبری امروله: بخش دینور شهرستان صحنه رتبه نخست شورای آموزش و پرورش استان کرمانشاه را کسب کرد.

صفحه‌ها