امروله گزارش می دهد
پایگاه خبری امروله : آنچه باعث نگرانی است درصد پایین استفاده از ماسک درشهرستان صحنه است زیرا براساس شواهد در حال حاضر تنها 50 درصد از مردم شهرستان از ماسک استفاده می‌کنند.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان صحنه :
پایگاه خبری امروله : رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان صحنه گفت : با توجه به شیوع ویروس کرونا و ماندن در خانه ، فرصت هایی همچون مطالعه و کتابخوانی برای ما فراهم شده و می تواند فرصتی برای افزایش سرانه مطالعه کشور باشد
فرماندار صحنه خبر داد
پایگاه خبری امروله : فرماندار شهرستان صحنه گفت : نزدیک به یک کیلومتر از مسیر عشایری که در بارندگی های اخیر از بین رفته است جهت ترمیم و بازسازی به پیمانکار مربوطه واگذار شده است .
رئیس اداره سوادآموزی شهرستان صحنه :
پایگاه خبری امروله : رئیس اداره سوادآموزی شهرستان صحنه گفت : مدیران مدارس در امر شناسایی، جذب و آموزش اولیای بی سواد دانش آموزان باید تلاش ویژه ای داشته باشند.
مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان صحنه:
پایگاه خبری امروله : مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان صحنه گفت :معلمان پيشكسوت بهترين سال هاي با ارزش عمر خود را صرف تربيت آينده سازان كردند و پس از پايان خدمت همانند گنيجينه هاي ارزشمند در خدمت جامعه هستند.
سرگروه حمل و بارگیری ایران خودرو کرمانشاه :
پایگاه خبری امروله : سرگروه حمل و بارگیری ایران خودرو کرمانشاه گفت : محصولات ایران خودرو کرمانشاه واقع در شهرک صنعتی صحنه با ریل جا به جا می شوند.
به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی
پایگاه خبری امروله : به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی اعضای شورای تامین شهرستان به همراه شهردار و اعضای شورای شهر با فرماندهی و کارکنان نیروی انتظامی صحنه دیدار کردند.
متصدی اقلیم شناسی شهرستان صحنه:
پایگاه خبری امروله : متصدی اقلیم شناسی شهرستان صحنه گفت :هوای شهر صحنه تا پایان هفته جاری صاف تا کمی ابری پیش بینی می شود.
گزارش
پایگاه خبری امروله : فصل پاییز با باران‌های دلنشین و برگ‌های زرد و نارنجی خود که بر زمین می‌افتند همیشه حس و حال متفاوت‌تری را نسبت به سایر فصل‌ها برای برخی از افراد به همراه دارد.
گزارش تصویری
پایگاه خبری امروله : استاندار کرمانشاه از مراحل پیشرفت فیزیکی مجتمع خدمات رفاهی امام رضا(ع ) شهرستان صحنه در مسیر بزرگراه کربلا بازدید به عمل آوردند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان صحنه:
پایگاه خبری امروله : فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان صحنه گفت : ۲۵۰ عدد کیف به همراه لوازم التحریر بین دانش آموزان مناطق محروم شهرستان صحنه توزیع شد.
شهردار صحنه خبر داد
پایگاه خبری امروله : شهردار صحنه گفت : پیاده رو تندرستی شهر صحنه پس از گذشت بیش از ۵۰ سال از قدمت خیابان شهید پاشایی (چهارباغ) در حال انجام است.
دادستان عمومی و انقلاب دادسرای شهرستان صحنه خبر داد؛
پایگاه خبری امروله : دادستان عمومی و انقلاب شهرستان صحنه گفت : در ماه های محرم و صفر و همچنین ماه مبارك رمضان وقوع جرم در جامعه كاهش چشمگیری دارد و این مهم به دلیل تبلیغ ارزش های اسلامی به خصوص امر به معروف و نهی از منكر در جامعه است.
امام جمعه شهرستان صحنه :
پایگاه خبری امروله : امام جمعه شهرستان صحنه گفت : اگر ما می خواهیم که سعادت دنیا و آخرت را بدست بیاوریم، بهترین الگو برای ما، معصومین(ع) می باشند.
گزارش تصویری
پایگاه خبری امروله : فرماندار شهرستان صحنه به همراه نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی از سد مخزنی قشلاق در راستای پیگیری و بررسی مشکلات بازدید کردند.

صفحه‌ها