بمب‌های ضدسلامتی، تهدیدی جدی برای امنیت غذایی؛
مرصادنیوز: استفاده از سموم غیرمجاز در کشاورزی و مصرف بیش از حد از سموم مجاز در مزارع آفتی شده برای سفره‌های کرمانشاهیان و این بمب‌های ضدسلامتی تهدید جدی برای امنیت غذایی است.
مدیرکل جهادکشاورزی استان کرمانشاه:
مرصادنیوز: مدیرکل جهادکشاورزی استان کرمانشاه گفت: پیگیر اخذ مجوز صادرات دام سبک زنده و انتخاب استان کرمانشاه بعنوان میز صادرات دام زنده کشور هم هستیم.
جنگ نرمی که جدی گرفته نشد؛
رواج مصرف مشروبات الکی در دانشگاه رازی کرمانشاه به عنوان یکی از مهمترین مراکز فرهنگی حکایت از تهاجم فرهنگی و غفلت مسئولان دانشگاه از این موضوع دارد.
نماینده مردم سنقروکلیایی در مجلس خواستار شد
نماینده مردم سنقروکلیایی در مجلس شورای اسلامی خواستار اعطای ۵۰۰ میلیارد تومان وام از سوی کمیته امداد امام خمینی(ره) به ۲۵ هزار مددجو و غیرمددجو در استان کرمانشاه شد.
آیت الله علما:
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: پیروی ایرانیان از خط امام(ره) ترامپ را به زانو درمی‌آورد و نباید این خط امام راحل را گم کنیم.
استاندار کرمانشاه:
استاندار کرمانشاه با اشاره به خدمات نظام در ۴۰ سال گذشته از انقلاب اسلامی گفت: جمهوری اسلامی به دنبال ویترین‌سازی نیست و پیشرفت‌ها ملموس است.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان روانسر خبر داد:
مدیر آموزش و پرورش شهرستان روانسر از رقابت 861 داوطلب روانسری در کنکور سراسری سال 97 همزمان با سراسر کشور در شهرستان روانسر خبر داد.
مدیرکل استاندارد کرمانشاه خبر داد:
مرصادنیوز: مدیر کل استاندارد استان از امحاء 640 قطعه بلوک فوم سقفی غیر استاندارد در کرمانشاه خبر داد.
زلزله زده ها و مصائب فراموش شده؛
مرصادنیوز: زلزله زده های کرمانشاه این روزها از شیوع بروز بیماری های واگیر و بی آبی در فصل گرما در هراسند.
مدیرکل صداوسیمای مرکز کرمانشاه:
مرصادنیوز: مدیرکل صداوسیمای مرکز کرمانشاه گفت: 95 درصد جمعیت استان کرمانشاه تحت پوشش شبکه های دیجیتال است.
مدیر کل دفتر اتباع و مهاجرین خارجی استانداری کرمانشاه:
مرصادنیوز: مدیر کل دفتر اتباع و مهاجرین خارجی استانداری کرمانشاه گفت: یک هزار و ۲۹۸ پناهنده در استان مهاجر پذیر کرمانشاه سکونت دارد.
کنار گذاشتن شهردار در اوج فعالیت‌های عمرانی فرصت‌سوزی است؛
موافقان شهردار کرمانشاه معتقدند که کنار گذاشتن وی در اوج فعالیت های عمرانی چیزی جز فرصت سوزی عاید مردم این شهر نمی کند.
رئیس اداره ارشاد اسلامی هرسین خبر داد
رئیس اداره ارشاد اسلامی هرسین گفت: کلاسهای هنری جهت اوقات فراغت دانش آموزان در تابستان سالجاری در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هرسین برگزار می گردد.
گزارش خبری
مدیرکل جهادکشاورزی استان کرمانشاه گفت: تاخیر در وقوع بارندگی و قطع بارندگی ها از اول اسفند تا ۲۰ فروردین موجب بروز خسارت ۶۰ درصدی در مزارع غلات دیم شد.
مدیرکل جهادکشاورزی استان کرمانشاه:
مرصادنیوز: خسرو شهبازی گفت: تأخیر در وقوع بارندگی و قطع بارندگی ها از اول اسفند تا ۲۰ فروردین موجب بروز خسارت 60 درصدی در مزارع غلات دیم شد.

صفحه‌ها