دادستان شهرستان پاوه از کشف ۷۰ قبضه اسلحه آمریکایی در این شهرستان خبر داد.
فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: راهبرد نظام مقاومت و استحکام درونی است که این نگاه بسیاری از تهدیدات و تحریم ها را بی اثر کرده است.
فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت: ۱۲ عدد ماینر استخراج بیت کوین غیرمجاز در کرمانشاه کشف شد.
مدیرکل دامپزشکی استان کرمانشاه با اشاره به ۱۲ هزار مورد بازدید از سایت‌های استان در راستای کنترل بیماری آنفولانزا فوق حاد پرندگان و اخذ ۳ هزار مورد نمونه از طیور بومی، صنعتی و حیات وحش بدین منظور، گفت: خوشبختانه تا به امروز هیچ مورد از آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در استان مشاهده نشده است.
مدیرکل حفظ اثار ونشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمانشاه گفت: هویت شهید «محمدیار محمودی» از شهدای استان کرمانشاه، از طریق آزمایش«DNA» دی. ان.‌ای شناسایی شد.
امام جمعه سرپلذهاب گفت: حضرت فاطمه (س) بهترین الگوی دفاع از حریم ولایت است و در این راه جان خود را فدا کردند.
براساس آخرین نتایج به دست آمده از بررسی پرونده فاجعه‌ زیست محیطی تلف شدن هرساله آبزیان رودخانه راوند اسلام‌آبادغرب، احتمال ورود پساب آلوده یک واحد صنعتی در اسلام‌آباد به رودخانه راوند وجود دارد که جزئیات آن همچنان در دست بررسی است.
فرماندار کرمانشاه در خصوص سرقت برخی از تجهیزات شهری گفت: خرید و فروش این اموال مسروقه جرم محسوب می شود.
فرمانده انتظامی شهرستان سنقروکلیایی از کشف ۲۰ تن چوب قاچاق در این شهرستان باتلاش ماموران پلیس خبر داد و گفت: در همین راستا ۲ دستگاه کامیون نیز توقیف شد.
مهلت ارسال آثار به جشنواره رسانه ای ابوذر استان کرمانشاه تا 22 بهمن ماه 99 تمدید شد.
بخشدار مرکزی پاوه بر لزوم ساماندهی و حفظ بافت سنتی روستاهای تابعه شهرستان تاکید کرد.
فرمانده انتظامی سنقروکلیایی از کشف 34 فقره سرقت در این شهرستان در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی خبر داد.
مدیر روابط عمومی نمایشگاه بین‌المللی کرمانشاه گفت: نمایشگاه تخصصی فرش دستبافت با هدف حمایت از تولیدات داخلی برگزار می‌شود.
فرماندار سنقروکلیایی از ادارات ثبت اسناد و املاک و محیط زیست شهرستان به صورت سرزده بازدید کرد.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: هم‌اکنون در این ماه (دی‌ماه) ۷ هزار و ۷۴۶ نفر در استان مستمری بیمه بیکاری می‌گیرند.

صفحه‌ها