مدیرکل غله و بازرگانی کرمانشاه مطرح کرد
مدیرکل غله و بازرگانی استان کرمانشاه از پایان خرید تضمینی کلزا در این استان خبر داد و گفت: بیش از ۱۵ هزار تن محصول از کشاورزان خریداری شده است.
نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس:
نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم مناطق زلزله‌زده استان در شرایط کنونی توان بازپراخت تسهیلات بازسازی را ندارند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کرمانشاه عنوان کرد
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از تعیین مسیرهای جایگزین منتهی به مرز خسروی برای تردد زوار اربعین خبر داد.
حسن سلیمانی :
نماینده مردم شهرستان های شرق استان در مجلس گفت:انجام پروژه های عمرانی نباید قائم به مدیران باشد و نباید با جابجایی مدیران کل پروژههای عمرانی شهرستان ها متوقف شود.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر کرمانشاه مطرح کرد
مرصادنیوز: مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه گفت: ۲۱ پایگاه امداد و نجات جاده‌ای در مسیر تردد زوار اربعین مستقر شده است.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کرمانشاه:
مرصادنیوز: مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه از ثبت ۹۵ درصد اطلاعات مشترکان برق در طرح قبوض الکترونیکی خبر داد.
یک تحلیلگر مسائل بین‌الملل مطرح کرد
مرصادنیوز: یک تحلیل گر مسائل بین‌الملل گفت: مذاکره با آمریکا به معنای پالس دادن به دشمن برای تاثیرگذاری تحریم‌هاست.
هزینه‌ای که ارسال اطلاعات غلط به عراقی‌ها روی دست کرمانشاه گذاشت!
مرصادنیوز: بسته ماندن مرز سومار که ظاهرا به خاطر ارسال اطلاعات غلط به طرف عراقی رخ داده هر روز خسارت‌های زیادی را برای کرمانشاه به همراه دارد.
مدیرکل سابق دادگستری کرمانشاه عنوان کرد:
مرصادنیوز: مدیرکل سابق دادگستری استان کرمانشاه گفت: یک میلیون و ۱۳۰ هزار پرونده قضایی در دادگاه ها و شورای حل اختلاف استان طی ۵ سال جاری بررسی شده است.
رییس آموزش پرورش سرپلذهاب:
مرصادنیوز: رییس آموزش پرورش شهرستان سرپلذهاب گفت : مدارسی که به علت تخریب در زلزله فعالیت های علمی آنها جابجا شده بود از اول مهر به مکان اصلی خود باز می گردند.
مدیرکل میراث فرهنگی کرمانشاه خبر داد:
مرصادنیوز: مدیرکل میراث فرهنگی استان کرمانشاه از بررسی پرونده ثبت جهانی اورامانات توسط مشاور یونسکو خبر داد.
رفت‌وآمدهای مسئولان دردی دوا نمی‌کند
مرصادنیوز: مرز خسروی که این روزها در تب و تاب میزبانی از زوار است چشم به راه یاری استان های معین است که برخی از آنها کماکان خلف وعده می‌کنند.
آرمان‌شهری که در حد شعار ماند؛
مرصادنیوز: 4 سال پیش کرمانشاه به عنوان اولین استان مجازی کشور انتخاب شد ولی امروز هنوز درگیر کاغذ بازی در سیستم ادارای است.
در گفتگو با مرصاد مطرح شد
مرصادنیوز: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه اسلام‌آباد غرب گفت: بقاع متبرکه این شهرستان برای پذیرایی از زوار اربعین آماده‌سازی می‌شود.
مراقب دلارهای تقلبی باشید؛
مرصادنیوز: در حالی که شرایط برای تردد زوار از مرز خسروی روز به روز بهتر و مناسب‌تر می شود، اما این نباید باعث شود که زوار از دلالان ارز غافل شوند.

صفحه‌ها