یک اندیشکده آمریکایی بر این باور است شورش‌های ناموفق دو هفته پیش در آمریکا نشان می‌دهد که جاه‌طلبی‌های نخبگان سیاست خارجی آمریکا در سطح جهانی با واقعیت همخوانی ندارند.
وزیر امور خارجه با بیان اینکه به دنبال تنش و جنگ نیستیم گفت: اگر کسی قصد تجاوز به ایران را داشته باشد، باید سوابق تجاوزهای قبلی را در نظر بگیرد.
فرمانده کل سپاه گفت: یکی از هدف های مهم ما در سیاست ها و راهبردهای دفاعی این است که بتوانیم ناوهای جنگی دشمن اعم از ناوهای هواپیمابر و رزم ناوها را با استفاده از موشک های بالستیک دوربرد هدف قرار دهیم.
استاد ویروس شناسی دانشگاه تهران معتقد است ممنوعیت واردات واکسن‌های نوظهور ساخته انگلیس و آمریکا پیشگیری از رفع خطر احتمالی بود چرا که این واکسنها تا کنون روی انسان به صورت وسیع تست نشده‌اند.
فرمانده نیروی هوا فضای سپاه از مرحله نهایی رزمایش پیامبر اعظم(ص) ۱۵ به عنوان تمرین ناکارآمد سازی نقاط قوت دشمن در بخش های دریایی یاد کرد و گفت: موشک‌ ابزار تولید قدرت و امنیت برای ایران است.
رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران گفت: کارت بازرگانی بیش از ۱۰۰۰ صادرکننده از حالت تعلیق خارج شده است.
اعلام ابعاد جدید حمله به کنگره آمریکا نشان می دهد که این کشور دیگر روی آرامش را نخواهد دید.
وزیر خارجه آمریکا با متهم کردن ایران به «باج‌گیری هسته‌ای»، گفت تهدید به اخراج بازرسان آژانس ورای نقض برجام است و ایران نباید اجازه غنی‌سازی اورانیوم داشته باشد.
هزاران تن از مردم در اراضی اشغالی با برگزاری تظاهرات علیه نخست وزیر رژیم صهیونیستی، خواستار استعفای وی شدند.
با گذشت چند روز از برگزاری نشست العلاء در عربستان، برخلاف ابراز خرسندی و تعریف و تمجیدهایی که از وحدت و انسجام به عمل آمد؛ اما شیخ‌نشینان برای دست‌یابی به توافق راه درازی در پیش دارند.
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: «برجام» توافقنامه مقدس نیست بلکه شرط ما برای پذیرش آن، لغو تحریم‌ها بود.
رسانه‌های سوری از انتقال ده‌ها کامیون حامل تجهیزات نظامی ارتش آمریکا به حومه دیرالزور خبر دادند.
مشاور سابق وزارت خارجه آمریکا معتقد است که آنچه در روزهای اخیر در این کشور رخ داده کودتا بوده و ایالات متحده تبدیل به کشوری شده که گرفتار دو دستگی است و چنین کشوری نمی تواند پایدار باشد.
شبکه سی ان ان اعلام کرد که دونالد ترامپ رییس جمهور فعلی آمریکا در حال تعیین وکلای خود برای استیضاح احتمالی است.
وزیر امور خارجه آمریکا از لغو تمام محدودیت هایی که پیش از این درباره رابطه با تایوان وضع شده بود، خبر داد.

صفحه‌ها