معاون وزیر دفاع انگلیس؛
معاون وزیر دفاع انگلیس در اظهاراتی درخصوص وضعیت کنونی در تنگه هرمز و توقیف نفتکش این کشور به دلیل تخلفات متعدد عنوان داشت که لندن نمی تواند از تک تک کشتی های خود در این محل محافظت کند.
نظرسنجی بلومبرگ نشان داد؛
نتایج یک نظرسنجی جدید در آمریکا حکایت از آن دارد که در نتیجه اقدامات «دونالد ترامپ» میزان افتخار به آمریکایی بودن در میان مردم این کشور کاهش یافته است.
یورو نیوز بررسی کرد؛
فردا سه شنبه تکلیف نخست وزیر جدید انگلیس مشخص می شود، نظر به وضعیت بوجود آمده میان تهران و لندن اطلاع از مواضع گزینه های این پست در خصوص ایران مهم به نظر می رسد.
گزارش تحلیلی؛
تل آویو این روزها با بحران های زیادی از جمله بحران های سیاسی و مالی و نظامی دست و پنجه نرم می کند که بنا به اعتقاد تحلیل گران باعث شده تا روند زوال این رژیم شدت بگیرد.
در بدو ورود به کاراکاس مطرح شد؛
وزیر امور خارجه گفت: آمریکا هر جا پا گذاشته است باعث فشار به مردم و ایجاد تندروی و تروریسم در آن منطقه شده است.
مدیرکل‌بنادرهرمزگان درگفتگوبامهر:
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: نفتکش خالی انگلیسی پس از برخورد با یک شناور صیادی و به دلیل عدم توجه به هشدارها به آب‌های ایران هدایت شده است.
وکیلی در گفتگوی تفصیلی با مهر:
عضو فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه فراکسیون امید بیش از حد انتظار تخم مرغ‌های خود را در سبد دولت گذاشت، گفت: اصلاح‌طلبان در میان افکار عمومی تاوان عملکرد دولت را پس می‌دهند.
سخنگوی وزارت خارجه ایران در گفتگو با یک روزنامه لبنانی در خصوص آخرین تحولات مربوط به توافق هسته ای صحبت کرد.
ظریف:
وزیر امورخارجه ایران در گفت‌وگو با یک رسانه آمریکایی اعلام کرد که ایران تهدید علیه منافع ملی را تحمل نخواهد کرد.
مهر گزارش می‌دهد
همانگونه که انتظار می‌رفت و برخلاف ادعای سعودی ها برای جایگزین کردن نفت ایران، عربستان نتوانسته جای خالی ایران را در بازار پر کند و مشتریان سنتی ایران از تامین نیازهایشان بازمانده اند.
وزیر خارجه روسیه با اشاره به تنش آفرینی آمریکا در منطقه به ویژه با ایران به شدت از رویکرد واشنگتن انتقاد کرد و بر روابط راهبردی با تهران تاکید کرد.
یک رسانه غربی مدعی است همه دیپلمات‌های ایرانی و همچنین خانواده‌های آنها مادامی که در نیویورک ساکن هستند؛ فقط حق دارند در حدفاصل ۴ مکان مشخص رفت و آمد کنند.
در دومین جلسه رسیدگی به پرونده نجفی مطرح شد
دومین جلسه رسیدگی به پرونده اتهامی محمد علی نجفی به صورت علنی در حال برگزاری است.
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا:
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا درباره حواشی به وجود آمده در خصوص آمادگی مشروط ایران در خصوص توان موشکی خود، عنوان داشت: تنها کاری که ایران باید انجام دهد نشان دادن آمادگی خود برای مذاکره است.
از ترس موشک‌های حزب الله صورت می گیرد؛
جبهه داخلی ارتش رژیم صهیونیستی درصدد استحکام بخشی به ۲۰ پایگاه نظامی خود در مرزهای شمالی از ترس حملات موشکی حزب الله است.

صفحه‌ها