کلاس اولی‌ها و نوآموزان پیش دبستانی از سی و یکم شهریورماه به مدرسه می روند.
رئیس ائتلاف الفتح عراق، رسما از نامزدی برای نخست‌وزیری عراق انصراف داد.
رئیس کل دادگستری استان تهران خبر داد
رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: هنوز اعتراضی به حکم صادره برای مشایی نشده است.
گمرک ایران در تشریح توصیه های گمرکی به واردکنندگان تاکید کرد: واردات خودرو فعلا ممنوع است و مصوبه جدیدی در این خصوص به گمرک ابلاغ نشده است.
نشست سوچی که با حضور رؤسای جمهور ترکیه و روسیه برگزار شد، با حصول یک توافق به پایان رسید و قرار شد در سه مرحله، نهادهای دولتی سوریه در ادلب مجددا فعالیت خود را آغاز کنند.
سردار غیب پرور خبر داد
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اعلام اینکه تا پایان سال با افزایش ۱۸ هزار گروه جهادی به محرومیت زدایی در سراسر کشور می پردازند، گفت: همکاری دولت با گروه‌های جهادی کافی نیست.
یک مقام مسئول در اداره کل ارشاد استان تهران از اقدام فردی که خود را خبرنگار یک رسانه شنیداری معرفی و مبادرت به کلاهبرداری از ناشران تهرانی می‌کرده است، خبر داد.
در ساحل غربی اتفاق افتاد؛
ارتش و کمیته های مردمی یمن با شلیک موشک بالستیک مواضع متجاوزان سعودی در «ساحل غربی» را هدف قرار دادند.
رئیس سازمان فضای مجازی بسیج خبر داد
رئیس سازمان فضای مجازی بسیج گفت: آئین رونمایی از مجموعه یادمان عشق در سومین روز از هفته دفاع مقدس با حضور جمعی از یادگاران هشت سال حماسه دفاع مقدس و خانواده معظم شهدای مدافع حرم برگزار خواهد شد.
رئیس کنفرانس امنیتی مونیخ:
رئیس کنفرانس امنیتی مونیخ در جدیدترین کتاب خود به بررسی دیپلماسی جهان پرداخته و از اقدام رئیس جمهوری آمریکا مبنی بر سخره گرفتن متحدان در خصوص توافق هسته ای با ایران انتقاد کرده است.
رسانه های عرب زبان از شهادت ۴ شهروند یمنی در بمباران الحدیده توسط ائتلاف تجاوز به یمن به سرکردگی عربستان سعودی خبر دادند.
سخنگوی جنبش «حق» بحرین؛
سخنگوی جنبش مخالف «حق» بحرین تأکید کرد که جریان های مخالف بحرینی به صورت یکپارچه انتخابات پارلمانی بحرین را قابل قبول نمی دانند.
در بیت لحم اتفاق افتاد؛
نظامیان رژیم صهیونیستی یک شهروند فلسطینی در شهر «بیت لحم» را هدف شلیک گلوله قرار داده و او را به شهادت رساندند.
نماینده سابق آمریکا در سازمان ملل، در واکنش به تنش های پیش آمده میان «جان کری» و «دونالد ترامپ» به حمایت از وزیر خارجه اسبق ایالات متحده پرداخت.
پس از گذشت ۳ ماه از انفعال وزارت خارجه؛
اخراج دیپلمات ها یکی از شیوه های رایج نزاع میان دولت ها است و البته این حق برای کشوری که دیپلماتش اخراج شده در عُرف بین الملل وجود دارد که اقدام مشابه و متقابلی کند.

صفحه‌ها