مطالب ورزشی

کشتی قهرمانی جهان - فرانسه؛
چهار ملی‌پوش اوزان دوم کشتی آزاد ایران از گردونه رقابتهای قهرمانی جهان حذف شدند تا کشورمان در روز پایانی هیج نماینده‌ای در دیدارهای رده‌بندی و فینال نداشته باشد.
ورزشی
کاروان ایران در سومین روز از رقابتهای یونیورسیاد دانشجویان جهان با مدال طلای آرمین هادی پور و صعود تیم تیر و کمان به فینال عملکرد درخشانی داشت.
ورزشی
طبق مصوبه هیات رئیسه سازمان لیگ فوتبال ایران ورود و استعمال ‏دخانیات در تمامی ورزشگاه های کشور ممنوع شد.‏
رحمانی :
عضو ایرانی کنفدراسیون فوتبال آسیا می‌گوید بر اساس قانون مجوز حرفه‌ای سازی، تیم هایی که وضعیت مالی نامشخصی دارند نمی‌توانند حتی در لیگ داخلی کشور خود شرکت کنند.
لیگ قهرمانان آسیا؛
دپارتمان امور بین الملل فدراسیون زمان و مکان برگزاری دیدار رفت تیم‌های پرسپولیس و الاهلی عربستان را اعلام کرد.
رقابت های آزاد قهرمانی پومسه دختران استان کرمانشاه در خانه تکواندو برگزار و نفرات برتر این رقابت ها معرفی شدند.
هفته سوم لیگ جهانی والیبال؛
تیم ملی والیبال ایران که قبل از این نتوانسته بود مجوز حضور در مرحله فینال لیگ جهانی را کسب کند آخرین دیدار خود در این مسابقات را برابر روسیه واگذار کرد.
ورزشی
در آخرین رده بندی جهانی اعلام شده در رشته های کشتی و پینگ پنگ، جایگاه ورزشکاران کرمانشاهی در بین برترین های این رشته در جهان مشخص شد.
پیشکسوت باشگاه استقلال:
یک پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: شکست سنگین شاگردان منصوریان برابر العین از جمله نتایجی است که هرگز فراموش نخواهد شد و عوامل این شکست تلخ باید به مردم پاسخگو باشند.
ورزشی
پرونده چهارمین دوره بازیهای کشورهای اسلامی درحالی برای کاروان ورزش ایران با عنوان سومی بسته شد که در دوره گذشته این مسابقات ورزش ایران در جایگاه دوم قرار گرفته بود.
مشکل قراردادهای جدید با درایت تاج حل می‌شود
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: به محض دریافت نامه کنفدراسیون فوتبال آسیا اعتراض خود را با استناد به موارد حقوقی آماده کرده و پیش از اینکه به تعطیلی برسیم آن را ارسال کردیم.
کشتی فرنگی قهرمانی آسیا - هند
نماینده وزن ۸۵ کیلوگرم کشتی فرنگی کشورمان مدال طلای رقابت‌های قهرمانی آسیا را از آن خود کرد.
به فکر صعودیم اما نمی‌توانیم هدف‌مان را رویایی ترسیم کنیم
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: تلاش‌ می‌کنیم مقابل التعاون عربستان 3 امتیاز را بگیریم، آن‌هاتیم خطرناکی هستند و باید با دیسیپلین بازی کنیم.
هفته سی‌ام لیگ برتر فوتبال
دیدارهای هفته سی‌ام لیگ برتر فوتبال امروز از ساعت ۱۸ به طور همزمان آغاز شد و در نهایت استقلال به نایب قهرمانی رسید و صبای قم به لیگ دسته اول سقوط کرد.
رئیس هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولان کرمانشاه خبر داد:
رئیس هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولان کرمانشاه از حضور تیم ۲۳ نفره استان در مسابقات دو و میدانی قهرمانی معلولان کشور خبر داد

صفحه‌ها