آخرین اخبار

  • نماینده کرمانشاه در پاسخ به پیشنهاد رسانه ها:
    مرصادنیوز: نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به پیشنهاد برخی رسانه ها و برای جلوگیری از تکرار برخی رویه ها در مواجهه با منافع مردم آماده مناظره با هر شخصی، در هر کجا و با حضور اقشار مختلف مردم هستم.
  • انحصارطلبی حیرت انگیز اصلاح طلبها در انتصاب معاون یک مدیر کل استانی
    مرصادنیوز: در حالی که جنبش های اجتماعی در حال پاسخگویی به هتاکی های نتانیاهو و ترامپ به ملت ایران هستند، تقریبا تمام رسانه های اصلاحات از انتصاب معاون یک مدیر کل استانی! مثل اسپند روی آتش شده اند.

مطالب اخبار استان

رئیس دانشگاه آزاد کرمانشاه:
مرصادنیوز: رئیس دانشگاه آزاد کرمانشاه گفت: نگاه و رویه دانشگاه ایجاد مسیر همدلی و وحدت و انسجام در بین آحاد جامعه است به رویکرد تقریبی؛ که این مهم ان شالله با حضور علما بیش از پیش تحقق خواهد یافت.
با تزریق بیش از 13 هزار میلیون ریال اعتبار؛
مرصاداسپورت : مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: زمین چمن فوتبال و استخر ورزشی شهرستان ثلاث باباجانی با تزریق بیش از 13 هزار میلیون ریال آمکاده افتتاح و بهره برداری خواهند شد.
به بهانه خبرسازی های روزهای اخیر در رسانه ها؛
به بهانه خبرسازی های روزهای اخیر در رسانه های زرد و تفرقه افکن مروری بر شایعات شاخدار فضای مجازی ایران می تواند مفید باشد... از خاکسپاری هیولا در جنوب کشور تا انفجار مرگ بار و صادرات کفن به کرمانشاه.
مسئول ستاد بازسازی مسکن مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه در سازمان بهزیستی خبر داد:
مرصادنیوز: مسئول ستاد بازسازی مسکن مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه، ارائه خدمات و کمک بلاعوض به مددجویان زلزله زده را مستلزم ثبت اطلاعات در بانک اطلاعاتی بهزیستی و سامانه بنیاد مسکن دانست.
دقایقی قبل؛
مرصادنیوز: دقایقی قبل، پس لرزه‌ای به بزرگی ۳.۹ ریشتر سومار استان کرمانشاه را لرزاند.
رئیس هیات وزنه برداری کرمانشاه به مرصاداسپورت خبر داد:
مرصاد نیوز: رئیس هیات وزنه برداری کرمانشاه از راه اندازی این رشته ورزشی در میان بانوان خبر داد و گفت: تاکنون استقبال بسیار خوبی نیز صورت گرفته است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه مطرح کرد:
مرصادنیوز:مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: به تخلف رانندگان در عدم خدمات دهی مناسب و تضییع حقوق مسافرین در کمیسیون ماده ۱۱ رسیدگی و با افراد متخلف برخورد قانونی می شود.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه خبر داد:
مرصادنیوز: مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه از کشف ۵۵۷ ثوب انواع البسه خارجی قاچاق در استان خبر داد.
بررسی ها از همه مراجع رسمی، امنیتی و مردمی نشان می دهد که هیچ خسارتی ناشی از انفجار در هیچ منطقه ای از استان کرمانشاه گزارش نشده است و برخلاف دروغ پردازی رسانه ای ضد انقلاب اساسا صدایب در شهر ازگله در ثلاث باباجانی شنیده نشده است.
مدیرکل دامپزشکی استان کرمانشاه مطرح کرد:
مرصادنیوز: مدیرکل دامپزشکی استان کرمانشاه گفت: تاکنون گزارشی از بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در استان نداشته ایم.
مرصادنیوز: اکبر سنجابی فرماندار سرپل ذهاب با حضور در شهرداری این شهرستان ضمن دیدار با کارکنان از واحدهای مختلف آن بازدید کرد و در جریان نحوه خدمات رسانی و فعالیت کارکنان شهرداری قرار گرفت.
مرصادنیوز: جشنواره استانی خوشنویسی "آیت الله نجومی" سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه در شهرستان سنقر برگزار و با تقدیر از برترین‌ها به کار خود پایان داد.
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان گیلانغرب خبر داد:
مرصادنیوز: رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان گیلانغرب از برگزاری یک دوره آموزشی بیماری های مشترک بین انسان و دام برای بهره برداران این شهرستان خبر داد.
مدیر روابط عمومی شرکت گاز استان کرمانشاه مطرح کرد:
مرصادنیوز: مدیر روابط عمومی شرکت گاز استان کرمانشاه علت قطع شبکه گاز شهرستان اسلام آباد غرب را یک نقص فنی در این شبکه عنوان کرد و گفت: مشکل کمتر از یکساعت رفع شده است.
در محدوده پلیس راه کنگاور به نهاوند
مرصادنیوز:رییس پلیس راه استان کرمانشاه گفت: تجاوز به چپ ‌یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ سه سرنشین آن را به کام مرگ کشاند.

صفحه‌ها