آخرین اخبار

25. ارديبهشت 1394 - 22:25   |   کد مطلب: 284207
فرماندار کرمانشاه بر لزوم تقویت نیروی انتظامی برای برقراری امنیت در شهرستان کرمانشاه تاکید کرد.

به گزارش امروله، 

فضل الله رنجبر در جلسه تقدیر از فرماندهان و پرسنل نیروی انتظامی  شهرستان کرمانشاه  که در کاهش آمار سرقت موفقیت‌هایی داشته اند، با اشاره به تلاش‌های گسترده نیروی انتظامی در برخورد با سارقین گفت: از سال گذشته تاکنون شاهد کاهش شش درصدی آمارها سرقت‌ها در محدوده شهرستان کرمانشاه بوده‌ایم.

فرماندار کرمانشاه کاهش شش درصدی آمار سرقت را در نوع خود درخور توجه دانست و با تاکید بر اهمیت امنیت برقراری امنیت در جامعه گفت: تنها در سایه امنیت می‌توان در جامعه با آسودگی خاطر زندگی کرد.

وی افزود: تلاش خواهیم کرد تا با برنامه‌ریزی مناسب رضایتمندی مردم از تامین امینت فراهم شود که در این راستا باید نیروی انتظامی مورد حمایت  قرار گرفته و تقویت شود.

 رئیس شورای تامین شهرستان کرمانشاه در ادامه از تلاش‌های صورت گرفته در برخورد با سارقان تجهیزات و امکانات آب و فاضلاب و برق  که حدود 70 درصد کاهش داشته، قدردانی کرد.

سرهنگ شیرزادی فرمانده نیروی  انتظامی شهرستان کرمانشاه نیز رویکرد نیروی انتظامی را ارائه خدمت بی منت به جامعه دانست و گفت:  در این راستا  همه باید از نیروی انتظامی امنیت و آرامش را مطالبه کنند.

 فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کرمانشاه بااشاره به نقش مردم و حمایت آنها از تامین امینت گفت: شرط موفقیت در این راه  همکاری آحاد مردم  با نیروی انتظامی در طرح‌های مختلف مقابله با قانون شکنان از جمله سارقین است .

انتهاي پیام

دیدگاه شما