آخرین اخبار

11. تير 1396 - 17:47   |   کد مطلب: 299827
پایگاه خبری امروله : با حضور معاون مالی پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه و جمعی از مسئولین ادارات شهرستان صحنه مدیر اداره آموزش و پرورش این شهرستان تودیع و معارفه شد.

به گزارش امروله، با حضور معاون مالی پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه و جمعی از مسئولین ادارات شهرستان صحنه  مدیر اداره آموزش و پرورش این شهرستان تودیع و معارفه شد.

 

در این مراسم رضا محمدی مدیر سابق اداره آموزش و پرورش شهرستان صحنه ضمن تشکر و قدرانی معاونین خود ، کارکنان و فرهنگیان آموزش و پرورش به برخی از اهم اقدامات انجام شده در طول مدیریتش در این اداره اشاره کرد و اظهار داشت : آموزش و پرورش رکن اصلی جامعه است.

 

وی در پایان از همه همکاران فرهنگی خواست که آقای خزایی را در انجام خدمت و ترويج فرهنگ ، تعليم و تربيت در اين شهرستان یاری نمایند.

 

در ادامه محسنی نسب معاون مالی پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه ضمن تشکر از تلاش های رضا محمدی  مدیر پیشین آموزش و پرورش برای اکبر خزایی مدیر جدید این اداره آرزوی موفقیت کرد .

 

اکبر خزایی مدیر جدید آموزش و پرورش صحنه کفت : از همه ظرفیت و استعدادها منطقه به نحو احسن استفاده خواهم کرد و هر مستعدی که در هر زمینه ای برنامه ای جهت ارتقاء برنامه های فرهنگی و پرورشی داشته باشد استقبال و استفاده خواهیم کرد

دیدگاه شما