آخرین اخبار

16. آبان 1396 - 16:08   |   کد مطلب: 301841
پایگاه خبری امروله : مسئول بهداری سپاه شهرستان صحنه گفت :با توجه به برپایی موکب هایی در مسیر رفت و برگشت زائرین تمام تدابیر بهداشتی و درمانی توسط بسیج جامعه پزشکی سپاه صحنه انجام شده است.

سرگرد پاسدار سلیمان اسدی در گفتگو با امروله، ضمن تاکید بر آمادگی کامل نیروهای شهرستان صحنه در ارائه خدمات به زوار اربعین حسینی(ع) اظهار داشت: با توجه به  اربعین حسینی  و برپایی موکب هایی در مسیر رفت و برگشت زائرین تمام تدابیر بهداشتی و درمانی توسط بسیج جامعه پزشکی سپاه صحنه انجام شده است.

 

وی در ادامه برای استفاده از تمام ظرفیت های موجود بسیج جامعه پزشکی در شهرستان صحنه و شرکت در کار خداپسندانه اعلام نمود.

 

سرگرد اسدی اظهار امیدواری کرد؛ امیدواریم این شور و همت در خدمات به زائرین اربعین حسینی، مورد قبول درگاه احدیت قرار گرفته و هر ساله، همچون اربعین امسال شاهد استقبال خادمین، به ویژه خادمین بهداشتی درمانی باشیم.

 

مسئول بهداری سپاه ناحیه شهرستان صحنه گفت : تیم بسیج جامعه پزشکی به همراه کارشناس مسئول بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان از هیئت ها و موکب های سطح شهرستان صحنه بازدید نمودند و بمنظور ارائه خدمات مطلوب به زوار اربعین حسینی (ع) و رعایت اصول و موازین بهداشت فردی و محیطی و همچنین رعایت بهداشت مواد غذایی در هنگام پخت و پز وبسته بندی و توزیع به اعضای موکب ها توصیه های لازم ارائه گردید .

 

وی با بیان اینکه کلر زنی و نمونه برداری منبع آب تمام موکب ها در حال انجام است خاطر نشان کرد : با برپایی ایستگاه پزشکی با همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان زائران زیادی از این خدمات بهره مند شده اند.

 

دیدگاه شما