آخرین اخبار

21. آبان 1396 - 19:24   |   کد مطلب: 301930
پایگاه خبری امروله : مراسم تودیع و معارفه شهردار صحنه با حضور معاون عمرانی استاندار ، فرماندار و مسئولین شهرستان صحنه در سالن جلسات شهرداری صحنه برگزار شد .

به گزارش امروله، مراسم معارفه ی مهندس کامران محمدی نژاد شهردار جدید صحنه عصر امروز با حضور معاون عمرانی استاندار ، فرماندار و مسئولین شهرستان صحنه در سالن جلسات شهرداری صحنه برگزار شد .

 

تیمور نوری رئیس شورای اسلامی شهر صحنه ضمن ارائه گزارشی از وضعیت کنونی شهرداری ضمن تقدیر از فعالیت های مهندس اسدی شهردار اسبق صحنه ابراز امیدواری کرد: با همراهی شورای شهر و شهردار صحنه بتوانیم خدمات مطلوب تری به شهروندان عرضه کنیم .

 

وی افزود : تمام تلاش ما برای دستیابی شهرداری به درآمد های پایدار جهت خروج از رکود وضعیت درآمدی شهرداری است .

 

مهندس نیک کردار معاون عمرانی استاندار کرمانشاه نیز در این مراسم ضمن ابراز خرسندی  از اعضای شورای شهر صحنه در انتخاب مهندس محمدی نژاد تصریح کرد : از آنجایی که جناب محمدی نژاد در استان البرز فعالیت داشته قطعا" با دیدی باز و برنامه هایی سازنده در راستای درآمد پایدار برای شهرداری قدم بر خواهد داشت .

 

شهردار صحنه نیز در این مراسم با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص برنامه های چهارم و پنجم توسعه اظهار داشت : تمام تلاش ما نیز در  مسیر حرکت به سمت توسعه ی شهر صحنه معطوف خواهد بود .

 

مهندس محمدی نژاد از مردم به عنوان سرمایه اصلی شهرداری یاد کرد و افزود : تکریم ارباب رجوع در اولویت اصلی کار شهرداری قرار دارد.  

 

در پایان این مراسم با اهدا لوح تقدیر از تلاش های مهندس اسدی شهردار سابق صحنه تجلیل و با اهدا حکم توسط معاون عمرانی استاندار مهندس کامران محمدی نژاد به عنوان شهردار صحنه انتصاب شد .

 

 

دیدگاه شما