آخرین اخبار

5. آذر 1396 - 14:49   |   کد مطلب: 302140
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه صحنه:
بسیج خار چشم دشمنان است
پایگاه خبری امروله : فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان صحنه در مراسم 5 آذر گفت : بسیجیان در بحث زلزله اخیر کرمانشاه اولین افرادی بودند که برای کمک به این مناطق شتافتند.

به گزارش امروله، سرهنگ پاسدار عزت اله عظیمی در مراسم 5 آذر که در شهرستان صحنه برگزار شده بود ضمن تبریک به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج و تسلیت در خصوص فوت بسیاری از هم استانهایمان در زلزله اخیر عنوان کرد : بسیج از زمان تاسیس خودش به دستور امام راحل خار چشم دشمنان شد.

 

وی در ادامه با بیان اینکه بسیجیان با فعالیت خود مشت محکمی بر دهان استکبار زده اند تصریح کرد : اولین تجربه سازنده بسیج یاری رساندن به سپاه و کمیته جهت مبارزه با استکبار و ضد انقلاب بود.

 

سرهنگ عظیمی خاطر نشان کرد : با هجوم ارتش عراق در سال 59 به کشورمان سازندگی های خوبی شکل گرفت و در تمام عملیات ها بسیج با حضور فعال خود پیروز میدان های نبرد بود.

 

 

 

فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان صحنه گفت : اگر امروز توفیق این همه سربلندی را داریم حضور گسترده بسیج باعث و بانی آن است.

 

وی یادآور شد : بسیج از بطن مردم و جنبشی خودجوش و مردمی است که تفاوتی اساسی با دیگر جنبش ها دارد و آن عدم عدول از ارزش های اولیه و اتکا به نیروهای مردمی است. بسیج امروز در همه عرصه ها حضور جهاد گونه دارد و هر کجا که نیازی احساس شود بسیج اولین ارگانی است که برای کمک وارد میدان می شود.

 

سرهنگ عظیمی گفت : اگر بسیج نبود وضعیت کنونی ما خیلی فرق می کرد ، داعش تا 45 کیلومتری کشور آمده بود و شهدای مدافع حرم ، بسیجیان پوزه آنان را به خاک مالیدند.

 

فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان صحنه تشریح کرد : بسیجیان در بحث زلزله اخیر کرمانشاه اولین افرادی بودند که برای کمک به این مناطق شتافتند.

 

دیدگاه شما