آخرین اخبار

9. دى 1396 - 9:31   |   کد مطلب: 302645
پایگاه خبری امروله : فرماندار شهرستان صحنه گفت : نهم دیماه تبلوراراده عمومی مردم فارغ از هرجناح وسلیقه سیاسی حول محور ولایت ورهبری برای تقویت وحدت وانسجام ملی بود .

 نورالدین فرزادی پور در گفتگو با امروله،  عنوان کرد : نهم دیماه تبلور اراده عمومی مردم  فارغ از هرجناح وسلیقه سیاسی حول محور ولایت ورهبری برای تقویت وحدت وانسجام ملی بود .

 

وی ادامه داد : وظیفه همه نهادهای فرهنگی است تا اجازه ندهند ظرفیت وپتانسیل این روز مهم هزینه یک سلیقه خاص شود بلکه باید تلاش کنند تاقدرت حمایتی مردم را در مقابله با دسیسه های استکبار جهانی بکار بندند وبا تبیین اهمیت رخداد های ملی از جمله این مناسبت در راستای بر قراری انس والفت ونزدیکی قلوب مردم وجریاتهای وابسته ودلبسته به انقلاب اسلامی تلاش کنند.

 

فرزادی پور خاطر نشان کرد : باید با استفاده از این قدرت در پیگیری تحقق آرمانها وتقویت جمهوریت واسلامیت نظام بهره گیریم. مضاف به اینکه گرامیداشت این روز ملی فرصت مناسبی برای شناخت تهدیدات وآسیبها یی است که وحدت عمومی جامعه را تضعیف میکند و متقابلاموجب تجمیع قابلیت وتوان گروها وسلایق ا قشار مختلف مردم برای شکوفای اقتصاد درون زا ومقاومتی در مسیر واحدی برای توسعه عمران وآبادانی وایجاد اشتغال پایدار برای نسل جوان وتقویت اعتماد بین مردم ومسئولان نظام شود.

 

فرماندار شهرستان صحنه گفت : پیشرفت امور در ابعاد مختلف را نتیجه همگرایی وپر هیز از تفرقه می باشد

دیدگاه شما