آخرین اخبار

12. اسفند 1396 - 19:04   |   کد مطلب: 303651
مسئول اعزام مبلغ تبلیغات اسلامی صحنه خبر داد
۳۵۰۰ نفر روز تبلیغ دینی در مناسبت‌های مذهبی سال ۹۶ صحنه
پایگاه خبری امروله : مسئول اعزام مبلغ تبلیغات اسلامی صحنه گفت: ۳۵۰۰ نفر روز تبلیغ دینی در مناسبت‌های مذهبی سال ۹۶ در شهرستان صحنه انجام شده است.

علی فرشاد نو در گفتگو با امروله، عنوان کرد : طی سال ۹۶، ۳۵۰۰ نفر روز تبلیغ دینی در مناسبت‌های ویژه مذهبی در شهرستان صحنه انجام شده است.

مسئول اعزام مبلغ تبلیغات اسلامی صحنه گفت: طی سال‌جاری ۳۵۰۰ نفر روز تبلیغ دینی توسط مبلغین بومی و اعزامی در مناسبت‌های ویژه مذهبی در صحنه انجام شده است.

وی افزود: امر به آن اشاره شده در راستای تحقق اهداف فرهنگی – تبلیغی و مبارزه با جنگ نرم دشمن همچنین جذب جوانان و نوجوانان به امور دینی انجام شده است.

 

فرشادنو اظهار کرد: ۳۴۰ مبلغ در مناسبت‌های ملی و مذهبی طی سال‌جاری به مناطق مختلف شهرستان صحنه اعزام شده‌اند.

 

مسئول اعزام مبلغ تبلیغات اسلامی صحنه تصریح کرد: از مهم‌ترین برنامه‌های مبلغان اعزامی طی سال‌جاری در این شهرستان تبلیغ امور دینی، فرهنگی و قرآنی و پاسخ‌گویی به شبهات در مناسبت‌های مذهبی در مناطق مختلف این شهرستان بوده است.

 

وی در پایان افزود: مبلغان اعزامی در مدارس، دانشگاه‌ها، هیئت‌های مذهبی، ادارات و کارخانه‌ها، مساجد و حسینیه‌ها و کانون‌های فرهنگی – تبلیغی به بیان احکام، تفسیر قرآن، سخنرانی، اقامه نماز جماعت و برگزاری کلاس‌های احکام و اخلاق پرداخته‌اند.

دیدگاه شما