آخرین اخبار

27. فروردين 1397 - 10:31   |   کد مطلب: 304146
رئیس اداره هواشناسی سرپل ذهاب خبر داد:
بارش بیش از 10 میلیمتری باران در شهرستان سرپل ذهاب
مرصادنیوز: رئیس اداره هواشناسی سرپل ذهاب گفت: با ورود سامانه بارشی به جو شهرستان بارش بیش از 10 میلیمتر باران در سرپلذهاب تاکنون ثبت شده است و کاهش دما و بارش باران پدیده های محسوس هفته آینده خواهد بود.

به گزارش امروله، جواد کاکایی در گفتگو با بازی دراز، اظهار داشت: با ورود موج دوم از باران به جو منطقه از عصر روز گذشته تاکنون 10 و 3 دهم میلیمتر باران در شهرستان سرپل ذهاب به ثبت رسیده است.

وی دمای فعلی هوای سرپل ذهاب را 13 درجه  سلسیوس بالای صفر و رطوبت موجود در هوا را نیز 80 درصد اعلام کرد.

رئیس اداره هواشناسی شهرستان پیش بینی کرد: بر اساس بررسی آخرین نقشه های هواشناسی، با ورود موج بارشی دیگری به جو منطقه، بتدریج از امروز تا صبح روز سه شنبه، به تناوب شاهد بارندگی همراه با رعدوبرق در سطح شهرستان خواهیم بود.

وی افزود: بارش که در ساعاتی از امروز (دوشنبه) نمود بیشتری خواهد داشت، در برخی نقاط با وزش باد نسبتاً شدید، آبگرفتگی معابر عمومی و احتمالاً رگبار تگرگ نیز همراه می گردد. این شرایط، علاوه بر کاهش محسوس دمای هوا (بخصوص در اوایل روزهای سه شنبه و چهارشنبه) ممکن است در صبح سه شنبه و بویژه در نواحی سردسیر و حواشی رودخانه ها سبب تشکیل مه صبحگاهی گردد. از ظهر سه شنبه تا صبح جمعه به استثنای افزایش دمای هوا و در بعضی ساعات وزش باد، پدیده قابل ذکری برای سطح شهرستان نخواهیم داشت.

دیدگاه شما