آخرین اخبار

26. ارديبهشت 1397 - 16:28   |   کد مطلب: 304478
رئیس اداره تبلیغات اسلامی صحنه :
16 باب خانه عالم در شهرستان صحنه احداث می‌شود
پایگاه خبری امروله : رئیس تبلیغات اسلامی صحنه با اشاره به پروژه احداث خانه‌های عالم از سال ۷۵ تاکنون در این شهرستان با مساعدت اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه، گفت: خانه‌های عالم مکان ترویج احکام نورانی اسلام در مناطق محروم روستایی هستند.

حجت الاسلام سیف اله سبزی در گفتگو با امروله، با اشاره به پروژه احداث خانه‌های عالم از سال ۷۵ تاکنون در این شهرستان با مساعدت اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه، گفت: خانه‌های عالم مکان ترویج احکام نورانی اسلام در مناطق محروم روستایی هستند.

 

وی از احداث ۱۶ باب خانه عالم در مناطق روستایی این شهرستان خبر داد و افزود: از سال ۷۵ تاکنون ۷ باب خانه عالم در روستاهای بخش مرکزی و ۷ باب خانه عالم در روستاهای بخش دینور در صحنه احداث شده است.

 

رئیس تبلیغات اسلامی صحنه اظهار کرد: احداث خانه عالم در مناطق روستایی اهمیت دارد چرا که وجود روحانی به صورت دائم در روستاها پیگیری مسائل فرهنگی، مذهبی و کاهش آسیب‌های اجتماعی را در پی دارد و این امر خود از رویکردهای خانه‌های عالم است.

 

حجت‌الاسلام سبزی در پایان با بیان اینکه خانه‌های عالم شهرهای صحنه و میانراهان در طول سال فعالیت دارند، گفت: از ۱۴ باب خانه عالم روستایی ۱۱ باب فعال و ۳ خانه عالم در بخش مرکزی در حال تکمیل و بهره‌برداری است.

دیدگاه شما