آخرین اخبار

28. خرداد 1397 - 18:48   |   کد مطلب: 304779
رئیس اداره ارشاد اسلامی هرسین خبر داد
برگزاری دوره های فرهنگی و هنری در هرسین
رئیس اداره ارشاد اسلامی هرسین گفت: کلاسهای هنری جهت اوقات فراغت دانش آموزان در تابستان سالجاری در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هرسین برگزار می گردد.

به گزارش امروله،  ملکیان رئیس اداره ارشاد اسلامی هرسین در گفتگو با دیوانگاه اظهار داشت: با توجه به تعطیلی مدارس و شروع اوقات فراغت دانش آموزان به دوره های فرهنگی هنری تابستانه در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هرسین برگزار میگردد.

وی افزود: مطمئناً هیچ چیز مانند فرهنگ و هنر نمی تواند اوقات فراغت دانش آموزان را غنی نماید و آنان را مهارت دهد تا بتوانند در رشته ای جدا از درس و تحصیل به کسب مهارت بپردازند و استعداد و توانایی های خود را بیابند.

رئیس اداره ارشاد اسلامی هرسین خاطرنشان کرد: دانش آموزان عزیز می توانند در کلاس های تابستانی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هرسین با رشته های قرآنی- خوشنویسی - نقاشی - نمایش و داستان نویسی ثبت نام و شرکت نمایند.

ملکیان در ادامه بیان داشت: این کلاس ها در ساختمان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هرسین مستقیماً تحت نظر مسئولین اداره با حضور مربیان مجرب برگزار خواهد گردید.

وی افزود: والدین محترم می توانند جهت چگونگی برگزاری دوره ها و زمان و تاریخ شروع کلاس ها با شماره  ٠٩١٨٨٨٥٢٤٧٠ (نوذری) تماس حاصل نمایند.

دیدگاه شما