آخرین اخبار

31. خرداد 1397 - 14:03   |   کد مطلب: 304827
پایگاه خبری امروله : "اسکندر کاکایی" رئیس تامین اجتماعی شعبه صحنه معرفی و "کرم باقری پور " رئیس سابق تامین اجتماعی شعبه صحنه تودیع شد.

به گزارش امروله،مراسم تودیع و معارفه رئیس تامین اجتماعی شهرستان صحنه با حضور "نورالدین فرزادی پور " فرماندار و "قاسمی " مدیر کل تأمین اجتماعی استان در محل فرمانداري برگزار شد.

 

فرماندار صحنه عنوان کرد: تامین اجتماعی نهادی است با فعالیت کار و جامعه هدف گسترده که در راستاي هدف اصلی دولت یعنی تحقق عدالت اجتماعی و حمایت و پشتیبانی از اقشار محروم و کم درآمد جامعه و صنعتگران وفعالان اقتصادی فعالیت می نماید.

 وی با اشاره به موارد وضرورت مدیریت ازدیدگاه اسلام و خدمت رسانی به آحاد جامعه گفت: انسان بعنوان گوهر آفرینش باید رفتار و منش اسلامی و خداپسند داشته باشد وبا توجه به وظایف و رسالت ذاتی تامین اجتماعی مدیری متدین، متعهد و متخصص و با برنامه وگره گشا را که خدمتگزاري به لايق ترين و نيازمندترين اقشار جامعه را از افتخارات خود بداند ، ضروری دانست .

در پایان "فرزادی پور" فرماندار شهرستان صحنه ضمن اعلام رضایت و تشکراز عملکرد رئیس سابق تامین اجتماعی شعبه صحنه برای مدیر جدید شعبه تامین اجتماعی صحنه آرزوی توفیق خدمتگذاری را کرد.

 

"اسکندر کاکایی" رئیس تامین اجتماعی شعبه صحنه معرفی و "کرم باقری پور " رئیس سابق تامین اجتماعی شعبه صحنه تودیع شد.

 

کانال خبری امروله
️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️
@amroolah.ir ⬇

دیدگاه شما