آخرین اخبار

6. مرداد 1397 - 11:07   |   کد مطلب: 305201
مدیر کانون شکوفایی و خلاقیت شهرستان صحنه:
طرح ملی الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی در صحنه اجرا می شود
پایگاه خبری امروله : مدیر کانون شکوفایی و خلاقیت شهرستان صحنه گفت: اولویت تسهیلات مشاغل خانگی برای شهرستان صحنه با توجه به مزیت این شهرستان تولید عسل در نظر گرفته شده است.

به گزارش امروله، سحر اکرادی  مدیر کانون شکوفایی و خلاقیت شهرستان صحنه   در گفت و گو با امروله عنوان کرد : این کانون  زیر نظر پارک علم و فناوری و جهاد دانشگاهی استان کرمانشاه  فعالیت می کند و  تسهیلات مشاغل خانگی در این شهرستان در نظر گرفته شده است.

 

وی به   تشریح طرح ملی الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی پرداخت و اظهار داشت :تنوع در انتخاب شغل  ، آموزش و توانمندسازی متقاضیان ، امکان اتصال به پشتیبان جهت فروش محصول،  اعطای تسهیلات بدون بهره از مزایای این طرح است.

 

اکرادی به عناوین شغلی طرح الگوی نوین مشاغل خانگی اشاره کرد و گفت: تولید مرغ بومی ( پرورش جوجه یک روزه ) ؛ پوشاک ؛تولید عسل ؛پرورش گل و گیاه ؛ مترجمی زبان خارجه ؛ویراستاری ( مقاله ، کتاب و ) ؛ گلیم ؛گبه ؛  تراش سنگ‌های نیمه قیمتی  سرفصل مشاغل خانگی طرح نوین است.

 
 وی گفت: تمام افرادی که حداقل سن 18 سال دارند و   ساکن استان محل ثبت نام باشند در صورت   عدم اشتغال و تحت پوشش بعنوان بیمه بیکاری می توانند در این طرح ثبت نام کنند.

دیدگاه شما