آخرین اخبار

5. آبان 1397 - 12:48   |   کد مطلب: 306105
پایگاه خبری امروله : یازدهمین کنگره ملی شعر عاشورایی شهرستان قروه با حضور مسوولان استانی و شهرستانی با معرفی برترین‌ها و تجلیل از آنها به کار خود پایان داد.

به گزارش امروله، یازدهمین کنگره شعر عاشورایی در دو بخش عکس و شعر با معرفی برترین‌ها پس از دو روز در شهرستان قروه به پایان رسید.

 

 

در مراسم اختتامیه این کنگره از مسعود مرادسلیمی، جمشید فرجوند فردا و ناصر محمدی داوران بخش عکس تجلیل و تقدیر شد.

 

 

در بخش عکس با موبایل سامان خدایاری نفر اول، عکس اصغر فیض الهی نفر دوم و محمد شهبازی نیز نفر سوم معرفی و از کیوان فیروزه‌ای نیز تقدیر شد.

 

 

در بخش عکس اصلی نیز ابراهیم علیپور نفر اول، عمران کامیاب نفر دوم و کامران جباری نفر سوم معرفی شدند.

 

 

همچنین از عبدالجبار کاکایی، افشین اعلاء و بهروز سپیدنامه به عنوان داوران بخش شعر تقدیر شد.

 

 

در بخش قرآئت شعر رضا نظری‌فر از شهرستان صحنه، فاطمه بدیعی از شهرستان کاشان، علی مردیپور از شهرستان اصفهان نیز تقدیر شدند و از آقای منصور دولتی به عنوان شاعر پیشکسوت تجلیل به عمل آمد.

 

 

در بخش نفرات شایسته تقدیر زیر سی سال، ندا نوروزی از تهران و محسن کاویانی از قم نیز شایسته تقدیر معرفی شدند و در بخش نفرات برگزیده زیرسی سال محمد حسین مهدویان از قم نفر سوم، جواد چراغی از زنجان نفر دوم و فرزانه شفیعی از اصفهان نفر اول شدند.

 

 

در بخش برگزیدگان بالای سی سال نیز فاطمه پیراندوند از خرم‌آباد نفر سوم، رسول مینایی از کهگیلویه و بویر احمد نفر دوم و علی اکرم خانه‌ای از ایلام نفر اول این بخش شدند و خدابخش صادل از شهرستان نیشابور و محسن بیاتیان از لرستان نیز شایسته تقدیر شناخته شدند.

 

 

همچنین در این مراسم از خانواده شهید سردار هوشنگ ورمقانی و شهید مدافع حرم منوچهر سعیدی تجلیل شد.

 

 

در ادامه مراسم حشمت حنیفی، عباس‌پور مقدم، مراد آئینی و محمدرضا منتشلو نیز به عنوان پیرغلامان این کنگره معرفی و تجلیل شدند.

 

 

همچنین محمدرضا عظیمی فشی سرپرست گروه تعزیه عاشورائیان نیز مورد تقدیر و تکریم قرار گرفت.

دیدگاه شما