آخرین اخبار

26. فروردين 1398 - 11:34   |   کد مطلب: 307487
مدیر نظارت بر دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه:
کمبود دارویی در داروخانه‌های کرمانشاه برطرف شد
مدیر نظارت بر دارو و مواد تحت کنترل معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: کمبود دارویی در داروخانه‌های کرمانشاه تامین و برطرف شد.

به گزارش امروله، 

حسین رضاپور در گفتگو با  خبرنگار مرصاد اظهار داشت: در ایام نوروز سه اکیپ بازرسی در سه نوبت صبح، عصر و شب بر مراکز داروخانه‌ای سطح استان نظارت می‌کردند که مجموعاً ۱۵۰ بازرسی از داروخانه‌های استان صورت گرفت.

وی افزود: نظارت‌های مذکور حاکی از مشاهده موردی از گران فروشی یا کمبود دارویی نشد تنها چند مورد عدم حضور مسئول فنی دیده شد که به آنها تذکر کتبی داده شد.

مدیر نظارت بر دارو و مواد تحت کنترل معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه خاطرنشان کرد: در مجموع در پی اعلام شماره تماسی به مردم جهت گزارش هرگونه کمبود از سوی مردم ۲ مورد گزارش شد که به سرعت تأمین و برطرف شد.

وی بیان کرد: طی ایام نوروز در کنار ۳۱ داروخانه شبانه روزی به همین تعداد داروخانه روزانه هم به صورت کشیک فعالیت می‌کردند.

رضاپور از فعالیت ۳۹ شرکت توزیع دارو در سطح استان طی ایام نوروز خبر داد و تصریح کرد: با توجه به وقوع سیلاب در ایام نوروز و اعلام نیاز احتمالی استان‌های ایلام و لرستان تمام شرکت‌های عرضه کننده دارو در سطح استان برای تأمین دارو مورد نیاز اعلام آمادگی کردند.

دیدگاه شما