آخرین اخبار

25. خرداد 1398 - 8:11   |   کد مطلب: 308014
پایگاه خبری امروله :فرماندار صحنه گفت : جشنواره های گیلاس ، گیاهان دارویی و عسل در شهرستان صحنه برگزار می شود.

به گزارش امروله، صبح امروز جلسه ای  با هدف برگزاری جشنواره های گیلاس ، گیاهان دارویی و عسل در شهرستان صحنه در سالن جلسات فرمانداری و به ریاست حیدری فرماندار وبا حضور مهندس محرابی مدیر ترویج و مهندس شورچه مدیر روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان برگزار گردید.

 

دراین جلسه حیدری از گیلاس به عنوان برند و نماد این شهرستان در کشور نام برد و عنوان کرد اینگونه جشنواره ها فرصت مناسبی  برای معرفی محصولات باغی و کشاورزی و شکوفایی استعداد ها و پتانسیل شهرستان در زمینه های مختلف است.

 

 

وی همچنین افرود :پرورش زنبور عسل به خاطر وجود انواع واقسام گونه های گیاهان دارویی متنوع در شهرستان از کیفیت خاصی برخوردار است.

 

در ادامه مهندس محرابی از معرفی محصولات باغی استان در سنوات گذشته در قالب جشنواره های مختلف  که با استقبال عمومی در سطح استانی و جذب گردشگر همراه بوده از تمام تلاش برای ثبت گیلاس صحنه به نام این شهرستان و معرفی به مصرف کنندگان در سطح کشور خبر داد.

 

 

در پایان این جلسه به پاس نزدیک به نیم قرن زحمات رئوفانه و تلاش صادقانه جناب آقای نصیری به مردم صحنه در زمینه طب گیاهان دارویی تقدیر و تشکر شد.

دیدگاه شما