آخرین اخبار

27. تير 1398 - 11:08   |   کد مطلب: 308332
مسئول عقيدتي و سياسي تيپ 71 پادگان ابوذر:
سرباز در نیروهای مسلح پرچمدار عزت و شرف ملت است
مرصادنیوز: مسئول عقيدتي و سياسي تيپ 71 پادگان ابوذر گفت : سربازان وظیفه در نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران پرچمدار عزت و شرف ملت هستند.

به گزارش امروله، حجت الاسلام کوهستانی در مراسم تکریم سربازان تیپ ۷۱ ابوذر اظهارداشت : پاسداری از مرزهای کشور و حفاظت از امنیت و آسایش مردم بسیار مهم است که بخی از آن برعهده سربازان وظیفه است .

وی افزود : دفاع از اولین وظایف یک حکومت اسلامی است که سربازان وظیفه بیشترین نقش را دراین کار دارند .

مسئول عقیدتی تیپ ۷۱ اذعان داشت : سرباز در یگانهای نظامی ایران دارای نقش بسیار ویژه و ارزشمندی است به همین خاطر سرباز در نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران پرچمدار نهضت، عزت و شرف ملت است و نقشی اساسی در تامین امنیت و حفظ کیان ایران اسلامی دارد.

کوهستانی در ادامه افزود : پاسداری در لغت به معنای نگهبانی، محافظت و حراست از چیزی است و بر این مبنا، انواع و مصادیق گـونـاگـون دارد پـاسـداری گاهی مـحـافـظـت و حـراسـت از جـان، مال، ناموس و آبرو و سرحدات میهن است که عقل و شرع به آنهاتوصیه می کند .

وی درپایان باذکر احادیثی از رسول خدا(ص ) گفت : مرزبانیاهمیت بسیاری دارد و ثواب نگهبانی در راه خدا بسیار والا می باشد.
مراسم تکریم سربازان وظیفه  گروهان پاسدار وتامین تیپ ۷۱  پیاده مکانیزه ابوذر باحضور سرپرست تیپ ،رئیس عقیدتی سیاسی وسایر مسئولین تیپ ۷۱ ابوذر  در تالار مراسمات کوی سازمانی ابوذر برگزار و از کارکنان وظیفه نمونه اخلاقی تقدیر گردید.

دیدگاه شما