آخرین اخبار

13. مرداد 1398 - 9:31   |   کد مطلب: 308506
پاسخ شهردار صحنه به چند پروژه نیمه تمام
مالکیت پارک کوهستان صحنه در اختیار شهرداری نیست
مالکیت زمین پارک کوهستان ابتدای ورودی شرقی شهر صحنه در اختیار شهرداری نبوده لذا شهرداری نمی تواند منابع خود را در مکانی که مالکیت آن را ندارد هزینه کند .

کامران محمدی نژاد در گفتگو با امروله،  عنوان کرد : مالکیت زمین پارک کوهستان ابتدای ورودی شرقی شهر صحنه در اختیار شهرداری نبوده لذا شهرداری نمی تواند منابع خود را در مکانی که مالکیت آن را ندارد هزینه کند متاسفانه در سنوات گذشته در این مورد اطلاع رسانی صحیح و درستی نشده است.

 

وی در ادامه اشاره ای به پارک کودک داشت و تشریح کرد : بخش اندکی از هزینه احداث پارک کودک از منابع استانی و مابقی از طرف شهرداری صحنه تامین شده است .

 

محمدی نژاد اشاره ای به احداث پارک در منطقه سی متری و شهرک شهید بهشتی داشت و تصریح کرد : شهرداری و شورای اسلامی با جدیت پیگیر و راغب به این موضوع هستند و از نظر منابع مالی مشکلی در این رابطه وجود ندارد مشکل اصلی که طی دو سال گذشته هم اعلام کرده ایم و همچنان تنها دلیل و مانع احداث بوستان در محله سی متری می باشد کمبود زمین مناسب در این ناحیه است و هر زمان این امر محقق شود شهرداری هیچ گونه مشکل و کمبودی در زمینه احداث بوستان ندارد .

 

شهردار صحنه گفت : شهرداری و شورای اسلامی شهر صحنه هیچگاه این موضوع را از دستور کار خارج نکرده و همچنان به دنبال رایزنی و راه حلی مناسب جهت تهیه زمین و احداث بوستان در منطقه سی متری است.

 

وی در پایان در مورد احداث فرهنگسرا در منطقه سی متری اعلام نمود : احداث این فرهنگسرا اصلا در حیطه وظایف و اختیارات  شهرداری نبوده و ظاهرا آموزش و پرورش مکلف به احداث این فرهنگسرا در مکان مدرسه تخریب شده می باشد.

دیدگاه شما