آخرین اخبار

17. مرداد 1398 - 8:38   |   کد مطلب: 308558
پایگاه خبری امروله : نایب رئیس هیات ووشو استان کرمانشاه گفت: رقابت های ووشوی سبک لی چوان در سالن ورزشی ۲۰۰۰ نفری مجموعه ورزشی آزادی شهرستان صحنه در حال برگزاری است.

به گزارش امروله،  مریم هاشمی نایب رئیس هیات ووشو استان گفت: رقابت های ووشوی سبک لی چوان  به مدت ۳ روز ، از روز ۱۶ آغاز و تا ۱۸ مرداد ماه ۹۸ در سالن ورزشی ۲۰۰۰ نفری مجموعه ورزشی آزادی شهرستان صحنه برگزار خواهد شد.

 

نایب رئیس هیات ووشو استان بیان کرد : در این دوره از رقابتها در روز اول با حضور ۲۲۷ ورزشکار از ۷ استان وزن کشی انجام شد ، مسابقات در ۴ رده سنی ، نونهالان ، نوجوانان ، جوانان و بزرگسالان در مجموع ۲۹ وزن، برگزار می شود.

 

 اعظم عربی مسئول برگزاری مسابقات لی چوان بانوان اظهار داشت: ورزشکارانی از استانهای آذربایجان شرقی ، تهران ، خوزستان ، کردستان ، لرستان ، همدان و کرمانشاه در این دوره از رقابتها حضور دارند.

 

او گفت : این رقابتها باعث می شود ووشوکاران از لحاظ فنی و تاکتیک در سطح بالایی قرار گیرند ، کشف استعداد های برتر در ساندا و تالو را در اینچنین مسابقات ، را شاهد بوده ایم .

 

عربی در پایان گفت : فدراسیون ووشوی جمهوری اسلامی ایران دارای ۲۰ سبک می باشد، و کلیه مسابقاتی سبکی که در کشور برگزار می شود بر اساس کمیته برگزاری مسابقات با رعایت قوانین و قوائد تصویب شده در فدراسیون بر همان اساس برگزار می شود.

دیدگاه شما