آخرین اخبار

20. مرداد 1398 - 9:25   |   کد مطلب: 308587
پایگاه خبری امروله : جلسه ستاد بازسازي واقع غدير شهرستان صحنه با حضور جمعی از مسئولین ادارات در محل سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش امروله،  جلسه ستاد بازسازي واقع غدير شهرستان صحنه با حضور جمعی از مسئولین ادارات در محل سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

 

در این جلسه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه صحنه در رابطه با بازسازی واقعه غدیر خم  از تمام دستگاه هاي اجرايي شهرستان درخواست کرد که با تمام توان در هر چه با شکوهتر برگزار شدن اين مراسم تلاش کنند و نسبت به سال گذشته بهتر بتوانند این واقعه مهم را به عرصه نمایش بگذارند.

 

وی ادامه داد : واقعه غدیر در دین مبین اسلام از اهمیت و جایگاه والایی برخوردار است و حضرت محمد (ص) نیز با معرفی حضرت علی (ع) بعنوان جانشین امت اسلامی، رسالت خود را تکمیل و کامل کردند.

 

سرهنگ دوم پاسدار مسعود کاظمی بازسازی نمادین واقعه غدیر را لازم و ضروری دانست و خاطر نشان کرد :برگزاری چنین برنامه هایی تاثیر بسزایی در آشنایی جوانان و نوجوانان با فرهنگ ولایت دارد و این برنامه از فعالیت های تاثیرگذار فرهنگی و دینی در کشور و بخصوص در این منطقه است.

 

فرماندار شهرستان صحنه در رابطه با برگزاري اين مراسم تمام دستگاه هاي اجرايي شهرستان را مکلف کرد با تمام توان در هر چه با شکوهتر برگزار شدن اين مراسم تلاش کنند و يکبار ديگر عزم خود را در شهرستان صحنه به نمايش درآوردند .

 

 

علیرضا حیدری در پایان تأکيد کرد : براي شناختن هر چه بهتر اين مراسم حضور دانش آموزان ، دانشجويان ، و اقشار مختلف مردم ضروري است .

دیدگاه شما