آخرین اخبار

24. شهريور 1398 - 13:53   |   کد مطلب: 308933
مدرس محاسبات ذهنی با چرتکه در کرمانشاه:
دو کلاس چرتکه درشهر صحنه در حال فعالیت است
پایگاه خبری امروله : مدرس محاسبات ذهنی با چرتکه در کرمانشاه گفت:با توجه به دامنه پوششی نمایندگی استان علاوه بر شهرستان کرمانشاه کلاس های لکومس را به روستا ها هم برده ایم و در حال حاضر در یک روستا از توابع شهرستان صحنه هم کلاس محاسبات ذهنی با چرتکه برگزار می کنیم.

به گزارش امروله، مهدیس شیخی مدرس درجه یک محاسبات ذهنی با چرتکه (لکومس) از وضعیت و لزوم کار با چرتکه برای تقویت هوش ذهنی کودکان گفت و نسبت عملکرد این رشته در طی دو سال گذشته در کرمانشاه اظهار کرد: به لطف خدا و کمک همکاران عزیز طی مدت دو سال تنها یک کلاس 12 نفره را به شش کلاس با بیش از 95 دانش آموز رسانده ایم که دو کلاس هم در شهر صحنه کرمانشاه در حال فعالیت است.

 

مدرس محاسبات ذهنی با چرتکه در کرمانشاه گفت: خدارا شکر در میان دانش آموزان مان دانیال مرادی مقام اول لکوکاپ جهانی 2019 دبی را کسب کرد و این نشان از ظرفیت بالای هوش فرزندان کشور عزیزمان است.

 

او افزود: در کلاس های ما با روش های نوین آموزشی متناسب با سن، خلق و خوی کودک و بهره هوشی دانش آموز سعی می شود که علاوه بر آموزش محاسبات ذهنی به تقویت ذهن و هوش دانش آموزان پرداخته شود که علاوه بر کلاس های کرمانشاه سعی شده در شهر صحنه یک کلاس برگزار شود و با توجه به دامنه پوششی نمایندگی استان کرمانشاه این کلاس های را به روستا ها هم برده ایم و در حال حاضر در یک روستا از توابع شهرستان صحنه هم کلاس محاسبات ذهنی با چرتکه برگزار می کنیم.

 

او اظهار کرد: همچنین یک دوره اردو توسط نمایندگی استان از دی ماه سال گذشته تا بیست فروردین امسال برگزار شد که در این اردو به آمادگی و تمرینات به جهت شرکت در مسابقات لکوکاپ پرداخته شد که از شاگردان این رشته موفق به دریافت مقام دوم کشور شد که در اسفند ماه سال جاری به مسابقات جهانی ترکیه اعزام می شود.

 

شیخی اضافه کرد: من به عنوان یک مدرس سعی میکنم همواره جانب تمرینات و تلاش برای بهبود شیوه های آموزشی و ارتقای هوشی دانش آموزانم را نگه دارم و دانش این رشته را بروز کنم که خداراشکر با برگزاری مسابقات میان شاگردان سعی می کنم آنها را برای ورود به مسابقات برترین های لکومس آماده کنم.

 

مدرس محاسبات ذهنی با چرتکه در کرمانشاه گفت: به اعتقاد من فواید این رشته را می توان به انجام محاسبات ذهنی آن هم چهار عمل اصلی جمع، تفریق، ضرب، تقسیم آن هم به صورت کاملا ذهنی پس از چند ترم که خود گویای ارتقای هوشی دانش آموز است اشاره کرد، همچنین این رشته موجب هماهنگی میان ذهن و بدن، تسریع در پاسخگویی در سوالات آموزن ها برای دانش آموزان تیزهوش، ارتقای هوش دانش آموزانی که بهره هوشی پایینی دارند و همچنین موجب تقویت مشکلات جسمی نیز از جمله کندنویسی و... می شود.

دیدگاه شما