آخرین اخبار

18. آبان 1398 - 9:07   |   کد مطلب: 309457
نایب رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در کرمانشاه خبر داد:
انتخاب کاندیداهای نیروهای انقلاب در کرمانشاه با نظر مجامع شهرستانی
نایب رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در استان کرمانشاه با تاکید بر وفاق نیروهای انقلابی در استان، از انتخاب کاندیداهای انقلابی کرمانشاه با نظر مجامع شهرستانی خبر داد.

به گزارش امروله، 

دکتر علیرضا دودمان در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد در خصوص فعالیت‌ها و برنامه‌های شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اظهار داشت: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب چند ماهی است در تهران تشکیل شده و اغلب نیروهای انقلابی مطرح کشور به یک همدلی و وفاق رسیدند.

وی تصریح کرد: در واقع شورای ائتلاف شبیه به یک جبهه از نیروهای انقلاب است و امید بسیاری داریم که در انتخابات پیش روی مجلس منشاء خیر و خدمات برای کشور باشند.

نایب رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در استان کرمانشاه افزود: تمامی نیروهای جبهه انقلاب در طیف‌ مذهبی کشور با تفکرات و سلایق گوناگون در این شورا حضور دارند.

دودمان در مورد اهداف این شورا نیز بیان داشت: البته مهمترین هدف این شورا رسیدن به وفاق و وحدت در سراسر کشور برای پیروزی در انتخابات مجلس شورای اسلامی ابوده که بسیار مهم و حیاتی است.

نایب رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در استان کرمانشاه در مورد برنامه‌های شورای استان نیز گفت: در استان هم چهار ماهی است  که شورا تشکیل شده و 11 حزب انقلابی از جبهه مردمی نیروهای انقلاب، جمعیت رهپویان، کانون دانشگاهیان و ... در زمره این تشکل های سیاسی هستند.

دودمان گفت: شورای استان با 32 عضو تشکیل شده که 11 عضو آن اعضای حقوقی از همه احزاب انقلابی و بقیه عضو حقیقی هستند و با رای گیری انتخاب شده‌اند؛ 5 عضو مؤسس و 11 نماینده حقوقی در یک ساختار کاملا دموکراتیکی بقیه اعضا را انتخاب کردند.

وی با بیان اینکه شورا تاکنون جلسات متعددی برگزار کرده است، گفت: اعضای مجمع شهرستانها هم انتخاب شده اند؛ در حال تشکیل جمع 500 نفره در کرمانشاه و در شهرها نیز درصدد تشکیل جمع های 150 تا 200 نفره هستیم تا بتوانیم کاندیداهای انقلابی را با همین ساختار دموکراتیک انتخاب کنیم و بعد هم نظرسنجی‌ها را داریم.

نایب رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در استان کرمانشاه تصریح کرد: جو همدلی خوب و امیدوارکننده ای در استان کرمانشاه وجود دارد؛ هیچ‌یک از اعضای شورا برای علائق شخصی خود کار نمی کند و نظر غالب اشخاص حقیقی و حقوقی این است که انشالله به نتایج خوبی برسیم.

دودمان در پایان تصریح کرد: هدفگذاری ما این است، امید داریم و از خدا طلب یاری می کنیم تا در انتخابات آتی جبهه انقلاب و اسلام و پیروز باشند.

دیدگاه شما