آخرین اخبار

23. آذر 1398 - 11:59   |   کد مطلب: 309798
مدیرعامل شرکت خدمات نوین شهرداری کرمانشاه عنوان کرد
جمع‌آوری زباله با ۳۶ دستگاه خودرو مکانیزه در کرمانشاه
مرصادنیوز: مدیرعامل شرکت خدمات نوین شهرداری کرمانشاه از جمع‌آوری زباله با ۳۶ دستگاه خودرو مکانیزه خبر داد.

به گزارش امروله، شهاب علی اکبری در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد اظهار داشت: زباله های سطح شهر توسط شرکت بازیافت در سه شیفت صبح ساعت ۴ و ۳۰ دقیقه، ظهر ساعت ۱۴ و شب ساعت ۲۱ و ۳۰ جمع آوری می شود.

وی با بیان اینکه زباله ها توسط خودروهای مکانیزه شهرداری جمع آوری می شود، افزود: در برخی از مناطق نظیر شهرداری منطقه پنج و بخش های از منطقه هشت نظیر صدرا و پردیس توسط پیمانکار انجام می شود.

مدیرعامل شرکت خدمات نوین شهرداری کرمانشاه گفت: تمام قسمت های سطح شهر به مخزن مجهز شده که زباله های آن توسط خودروهای مکانیزه جمع آوری و به سازمان بازیافت منتقل می شود.

علی اکبری خاطرنشان کرد: جمع آوری زباله توسط ۳۶ دستگاه خودرو مکانیزه و ۱۴۰ نفر نیرو انجام می شود.

وی عنوان کرد: به تقاضای شهروندان در برخی محلات نظیر بیست و دوم بهمن و برق مخازن زباله تعبیه شده است که البته به دلیل بوی نامطبوع، این مخازن سر کوچه ها قرار داده شد و با خودرو نسبت به جمع آوری زباله های مخازن اقدام می شود.

مدیرعامل شرکت خدمات نوین شهرداری کرمانشاه با بیان اینکه مخازن در کوچه های عریض تعبیه می شود، گفت: چهار دستگاه خودرو به صورت سیار نسبت به تخلیه مخازن اقدام می کنند و در مواردی روزانه دو الی سه بار این تخلیه انجام می شود.

این مسئول با اعلام اینکه سعی می شود با شروع هر فصل مخازن تهیه و در محلات تعبیه شود، عنوان کرد: در بیشتر شهرها جمع آوری زباله به صورت یک روز در میان انجام می شود اما در کرمانشاه خودروهای سیار روزانه نسبت به تخلیه مخازن اقدام می کنند.

علی اکبری خواستار ریختن زباله در مخازن شد و بیان کرد: برخی شهروندان زباله ها را داخل کوچه می ریزند و این کار زحمت کارگران شهرداری را بیشتر می کند.

دیدگاه شما