آخرین اخبار

22. دى 1398 - 12:54   |   کد مطلب: 310138
پایگاه خبری امروله : صنعت گردشگری فعالیت بسیار پیچیده ای است که با بخش های دیگر اقتصاد هم پوشانی بسیارنزدیکی دارد و بدون برنامه ریزی منسجم آثار غیرمنتظره و ناخواسته ای را در پی خواهد داشت .

به گزارش امروله، صنعت گردشگری فعالیت بسیار پیچیده ای است که با بخش های دیگر اقتصاد هم پوشانی بسیارنزدیکی دارد و بدون برنامه ریزی منسجم آثار غیرمنتظره و ناخواسته ای را در پی خواهد داشت بنابراین انجام مطالعاتی برای شناخت پتانسیل های مناطق جهت رفع موانع و تسریع توسعه گردشگری امری ضروری است. شهرستان عزیزمان صحنه  دارای جاذبه های گردشگری بسیاری است که می توان با شناخت و معرفی این پتانسیل ها و بررسی موانع موجود بسیاری از مشکلات ازجمله بیکاری و... را رفع نمود.

 

بارز ترین این پتانسیل ها وجود تفرجگاه دربند شهرستان صحنه است که به جرات میتوان گفت تفرجگاه دربند شهرستان صحنه یکی از الطاف کم نظیرِپروردگاری است که نصیب مردمان پاک دل این دیار عزیزمان شهرستان صحنه شده است.

 

 

موهبتی خدا دادی که نیاز به مدیریت صحیح دارد برهمگان مشخص است که قدم نخست برای مدیریت صحیح دربند،جذب سرمایه گذار ومدیریت صحیح با بررسی راه کار ها وتوسعه صنعت گردشگری با احداث پروژه های تفریحی وایجاددرآمد وبه حرکت درامدن موتورصنعت گردشگری یاتوریسم در تفرجگاه دربند شهرستان صحنه است.

 

طبق آمار رسمی منتشر شده درسالهای قبل تنها درایام نوروز (از 1فروردین ماه لغایت 15فروردین ماه)بالغ بر 5تا 6هزار نفرمهمان روزانه از دربند صحنه بازدید به عمل می آورند.

 

بایک حساب سرانگشتی متوجه می شویم که تنها درایام نوروز شهرستان صحنه ودربند عزیزمان دست کم چیزی درحدود80تا 90 هزارمیهمان را سخاوت مندانه می پذیرد.