آخرین اخبار

24. دى 1398 - 10:52   |   کد مطلب: 310160
مرصادنیوز: فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت: بر اثر انفجار گاز در یکی از محلات این شهر ۵ عضو یک خانواده مصدوم شدند.

به گزارش امروله،  و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حسین براری اظهار داشت: این حادثه در شهرک کرناچی کرمانشاه رخ داد و پس از اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، بلافاصله مأموران کلانتری تعاون جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: با حضور مأموران در محل مشخص شد پس از انتشار گاز در یک منزل مسکونی، اعضای این خانواده اقدام به روشن کردن گاز پیک نیکی کرده اند که همین باعث انفجار شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه تصریح کرد: بر اثر این انفجار پنج عضو خانواده از جمله پسربچه ای ۹ ساله مصدوم و توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شده اند.

این مسئول با بیان اینکه اقدامات درمانی لازم جهت مداوای این خانواده انجام شده است، گفت: تنها کودک ۹ ساله از ناحیه ساعد دست دچار سوختگی شده که مداوای وی همچنان ادامه دارد.

وی بیان داشت: همچنین بر اثر شدت انفجار رخ داده پنجره، شیشه‌ها و تعدادی از لوازم منزل به همراه شیشه عقب یک دستگاه خودروی پراید که مقابل این واحد مسکونی بود پارک بود نیز تخریب و آسیب دیدند.

سرهنگ براری در پایان از شهروندان خواست تا اصول ایمنی را به درستی رعایت کنند تا اینگونه دچار جراحت و خسارت‌های جانی و مالی نشوند.

دیدگاه شما