آخرین اخبار

1. اسفند 1398 - 12:25   |   کد مطلب: 310553
مرصادنیوز: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه از اعمال محدودیت ترافیکی در برخی نقاط شهر همزمان با برگزاری انتخابات در روز جمعه دوم اسفند خبر داد

به گزارش امروله، و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ فضل الله شیری اظهار داشت: محدودیت تردد و توقف در حدفاصل میدان فرمانداری تا تقاطع دادگستری (مسیر رفت و برگشت)، بلوار شهید بهشتی، بلوار باریکه و باغ نی به سمت فرمانداری کرمانشاه اعمال می‌شود.

وی با بیان اینکه ساعت شروع محدودیت تردد و توقف ۱۸ عصر روز جمعه ۲ اسفند خواهد بود، افزود: پایان اجرای طرح نیز متعاقباً اعلام خواهد شد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه تصریح کرد: این محدودیت ترافیکی، کلیه معابر فرعی منتهی به بلوار فرمانداری از تقاطع دادگستری تا میدان فرمانداری را نیز در بر می‌گیرد.

وی خاطرنشان کرد: این محدودیت با توجه به ترددهای صورت گرفته جهت انتقال صندوق‌های اخذ رأی به فرمانداری کرمانشاه اعمال و از شهروندان نیز تقاضا می‌شود با مأموران همکاری لازم را داشته باشند.

این مقام انتظامی همچنین یادآوری کرد: محدودیت‌هایی نیز به صورت مقطعی مقابل فرمانداری‌ها و بخشداری‌های نقاط مختلف استان در ساعات یاد شده اعمال می‌شود.

سرهنگ شیری همچنین بیان داشت: از ساعت ۱۱ ظهر فردا (جمعه) نیز در طول خیابان مدرس از میدان آزادی تا سه راه نواب محدودیت ترافیکی به خاطر برپایی مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه اعمال می‌شود.

دیدگاه شما