آخرین اخبار

11. فروردين 1399 - 14:21   |   کد مطلب: 310911
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان صحنه گفت : به منظور اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در جهت پیشگری از ویروس کرونا و سلامت مردم ممنوعیت تردد از درب منازل از صبح 12 فروردین تا پایان روز 13 فروردین (روز طبیعت) در تمام نقاط شهرستان صحنه اعمال خواهد شد

سرهنگ بهروز فخری در گفتگو با امروله،  ضمن تبریک سال نو اعیاد شعبانیه خدمت مردم عزیز و صبور شهرستان صحنه و تقدیر از آنان در خصوص همکاری با طرح محدودیت ترافیکی و عبور ومرور عنوان کرد : به منظور اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در جهت پیشگری از ویروس کرونا و سلامت مردم  ممنوعیت تردد از درب منازل از صبح 12 فروردین تا پایان روز 13 فروردین (روز طبیعت) در تمام نقاط شهرستان صحنه اعمال خواهد شد. 

 

 وی ادامه داد : به منظور مقابله با ویروس کرونا و تجمع مردم در مناطق مختلف در روزهای 12 و 13 فروردین تمام خروجی ها و ورودی های شهر صحنه بسته خواهد .

 

سرهنگ فخری با بیان اینکه این محدودیت با کمک نیروهای خدوم بسیج و سپاه شهرستان صحنه با عوامل انتظامی صورت می گیرد تصریح کرد : هر گونه حضور و تردد در مناطق تفریحی شهرستان ممنوع بوده و در روستاها نیز دهیاری ، شواری روستا با همکاری پاسگاه های انتظامی و پایگاه های مقاومت بسیج این طرح صورت می گیرد.

 

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان صحنه گفت : کنترل مدارک ساکنان هر شهر براساس شماره پلاک خودرو، بیمه نامه و کارت ملی توسط تیم‌های بررسی صورت می‌گیرد و اگر تردد کسی غیرضروری تشخیص داده شود، برابر مقررات با وی برخورد می‌شود که از جمله این موارد توقیف یک ماهه خودرو، جریمه ۵۰۰ هزار تومانی و... است

دیدگاه شما