آخرین اخبار

17. فروردين 1399 - 9:12   |   کد مطلب: 310931
معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از مردم خواست تا مراقب مراجعه افراد سارق به درب منازل به بهانه اخذ تست بیماری کرونا باشند.

به گزارش امروله،   به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمدرضا آمویی اظهار داشت: ممکن است پس از شیوع بیماری کرونا در کشور و انتشار آن در استان کرمانشاه، برخی افراد سودجو و سارق به این بهانه به درب منازل مردم مراجعه و اقدام به سرقت کنند.

وی افزود: از این رو عموم مردم کرمانشاه باید کاملاً مراقب و هوشیار بوده تا در دام چنین افراد تبهکاری گرفتار نشده و فریب نخورند.

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: معمولاً چنین افرادی به درب منازلی مراجعه می‌کنند که خانم خانه، افراد مسن و یا کودک و نوجوانی به تنهایی در منزل حضور دارد.

این مسئول بیان داشت: این افراد پس از گشوده شدن درب منزل از این فرصت استفاده و دست به سرقت و یا سایر اعمال تبهکارانه می‌زنند.

وی تاکید کرد: مردم هوشیار باشند که فعلاً قرار نیست هیچکس از طرف مرکز بهداشت استان، شهرستان و روستا برای تشخیص بیماری کرونا به درب منازل مردم مراجعه کنند.

سرهنگ آمویی همچنین از شهروندان خواست در صورت مواجهه با چنین افرادی حتماً به پلیس اطلاع دهند.

این مقام انظامی در پایان گفت: هرگونه اقدام و اطلاع رسانی در خصوص بیماری کرونا از قبل توسط دانشگاه علوم پزشکی از طریق صداوسیما و رسانه‌ها به مردم اعلام و عموم شهروندان در جریان آن قرار داده خواهند شد.

دیدگاه شما