آخرین اخبار

15. ارديبهشت 1399 - 12:06   |   کد مطلب: 311217

سیدمنصور رحیمی در گفتگو با امروله، سیدمنصور رحیمی،با اشاره به اینکه در سال گذشته تعداد ۲۴۹ افراد تحت حمایت طرح اکرام ایتام و محسنین بیش از ۹ میلیارد ۲۱۱ میلیون ریال از حمایت حامیان خود بهره‌مند شدند، بیان کرد: بر این اساس ۱۰۰ درصد تعهد این نهاد در حوزه اکرام ایتام محقق شد.

رئیس کمیته امداد شهرستان صحنه با اشاره به اینکه طرح محسنین، اکرام و ایتام با هدف جذب هرچه بیشتر کمک‌های نقدی و غیر نقدی و حمایت‌های معنوی برای کودکان نیازمند تحت حمایت کمیته امدادشهرستان است، گفت: حامیان می‌توانند ماهانه و یا در مناسبت‌ها و اعیاد مختلف کمک‌های خود را به فرزندان معنوی خود داشته باشند.

وی به نحوه مشارکت خیران حقیقی و حقوقی در طرح اکرام ومحسنین اشاره کرد و افزود: متقاضیان این طرح با مراجعه به کمیته امداد محل سکونت یا درگاه الکترونیکی این نهاد با انتخاب و تکمیل فرم‌های مربوطه می‌توانند حمایت از یک یا چند کودک را پذیرش کنند.

سیدمنصوررحیمی بابیان اینکه بستر‌های مناسب و آسان الکترونیکی از طریق نرم‌افزار و سیستم بانکی برای پرداخت حامیان فراهم‌شده است، گفت: خیران با دریافت شناسه کودک موردحمایت حداقل به مدت یک سال می‌توانند کمک‌های خود را به‌حساب مستقیم فرزند معنوی واریز کنند.

دیدگاه شما