آخرین اخبار

17. ارديبهشت 1399 - 11:05   |   کد مطلب: 311241
مسئولان اداره‌کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه در پاسخ به چرایی عدم برگزاری مجامع انتخاباتی برخی از هیات‌های ورزشی در هشت ماه گذشته، بیماری کرونا را بهانه‌ای برای این موضوع بیان کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، تقریبا هشت ماهی است که هیات‌های ورزشی اسکواش، همگانی، کونگ فو و هاکی بعد از پایان دوره ریاست آنها، هنوز با سرپرست اداره می‌شود و اقدامی برای برگزاری مجامع انتخاباتی این هیات‌های از سوی اداره‌کل ورزش و جوانان استان صورت نگرفته است.

این در حالی است که ماجرای انتخابات مجمع هیات های ورزشی کرمانشاه قبلا با اعتراض ورزشکاران، مربیان و... روبرو بوده و اغلب آنها خواستار رسیدگی وزارت ورزش و جوانان به این موضوع هستند.

اما جلال عزیزی، معاون ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه در این خصوص به خبرنگار مرصاد گفت: در موعد مقرر قصد برگزاری مجمع هیئت‌های اسکواش، کونگ فو و ورزش‌های همگانی را داشتیم اما به دلیل شیوع ویروس کرونا انجام نشد!

وی افزود: در حال حاضر نیز به دلیل شیوع ویروس کرونا تمام مجامع ورزشی و نشست های عمومی تعطیل شده، در فروردین ماه و اکنون نیز ادامه داشته و حتی برگزاری مسابقات در شهرهایی که وضعیت سفید نداشتند نیز تعطیل بوده است.

معاون ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه تصریح کرد: درصدد برگزاری مجمع با هماهنگی فدراسیون و با رعایت فاصله اجتماعی در آینده نزدیک هستیم.

عزیزی با بیان اینکه رئیس فدراسیون ریاست مجمع را برعهده دارد و باید تاریخ برگزاری را تعیین کند، گفت: بر اساس این موضوع طی روز گذشته با فدراسیون‌های کونگ فو، همگانی و اسکواش مکاتبه شد و پس از پاسخ فدراسیون برای تعیین تاریخ، بر اساس قانون اعضای مجمع مشخص خواهد شد.

این مسئول عنوان کرد: این گونه نبوده که برگزاری مجمع طولانی شود زیرا پیش از این قصد برگزاری مجمع در موعد مقرر را داشتیم اما به دلیل موضوع کرونا به تعویق افتاد.

معاون ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه تصریح کرد: علت عدم برگزاری مجمع هیئت هاکی این بود فدراسیون نظر داشت با توجه به در پیش داشتن مسابقات نظیر المپیادها سرپرستی هیئت هاکی یک دوره دیگر تمدید شود بنابراین با نظر فدراسیون این کار انجام شد و در آینده نزدیک نیز نسبت به ثبت نام مجدد رئیس هیئت هاکی اقدام خواهد شد.

وی ادامه داد: به منظور برگزاری مجمع هیئت‌های اسکواش، هنگامی و کونگ فو نیازی به ثبت نام جدید نیست بلکه بر اساس شرایط پیش از کرونا در اسرع وقت نسبت به برگزاری مجمع اقدام خواهد شد.

دیدگاه شما