آخرین اخبار

8. تير 1399 - 16:50   |   کد مطلب: 311745
پایگاه خبری امروله : علی رضایی نماینده مردم شریف شهرستانهای کنگاور،صحنه و هرسین درمجلس شورای اسلامی به همراه فرماندار ،اعضاء شورای تامین و جمعی از مسئولین شهرستان با خانواده شهدا دیدار کردند .

به گزارش امروله، علی رضایی نماینده مردم شریف شهرستانهای کنگاور،صحنه و هرسین درمجلس شورای اسلامی به همراه  فرماندار ،اعضاء شورای تامین و جمعی از مسئولین شهرستان با خانواده شهدا دیدار کردند .

 

 دکتر علی رضایی  در این دیدار  ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا با تاکید بر تکریم خانوادهای معظم شاهد و ایثارگران این خانواده ها را سرمایه های اجتماعی جامعه عنوان کرد.

 

وی ادامه داد: جامعه ایثارگران بویژه والدین معظم شهدا حق بسیاری بر گردن جامعه و مسئولان دارند و همه باید تلاش کنیم تا رضایتمندی این خانواده ها که خواسته ای جز خدمت به مردم ندارند جلب شود.

 

 دکتر رضایی تکریم و دیدار با خانواده شهدا را یک تکلیف برای مسئولان برشمرد و خواستار برنامه ریزی های منظم با هماهنگی بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان در این زمینه ازسوی سایر مسئولان صحنه شد .
 

 

شهدا سرمایه های عظیمی برای ما هستند

 

علی رضا حیدری در این دیدار بیانکرد : بی شک شفاعت فرزندان شهدا نصیب خانواده آنها خواهد شد.

 

 

وی ادامه داد : وقتی خانواده ها فرزند یا فرزندان خود را تقدیم انقلاب کردند یک سعادت بزرگ است که نصیب هر کسی نمی شود.

 

حیدری با بیان اینکه شهدا خوبان جامعه ما هستند تصریح کرد : شهدا سرمایه های عظیمی برای ما هستند.

 

فرماندار شهرستان صحنه گفت : ما همه باید ادامه دهنده راه پاک شهدا باشیم.

 

شهدا با جانفشانی‌های خود موجب انسجام در جامعه اسلامی و ضعف دشمنان و کفار شدند

 

جانشنی فرمانده سپاه  شهرستان صحنه نیز عنوان کرد : بهترین فرزندان میهن ما بودند که در جهت حفظ ارزش های معنوی و سربلندی اسلام و مقابله با کفر آنان را تقدیم خدا کردیم.

 

وی اظهار داشت: راهی که شهدا در آن قدم گذاشتند مملو از نور ایمان بود، چرا که آنان با خدای خویش معامله کردند.

 

سرهنگ دوم پاسدار ملکی خاطرنشان کرد: شهدای هشت سال دفاع مقدس قدم در راه حضرت اباعبدالله الحسین (ع) گذاشتند و برای مقابله با ظلم و کسب رضایت الهی شهادت را برگزیدند.

 

وی اضافه کرد: شهدا با دلاورمردی‌ها و جانفشانی‌های خود موجب تقویت انسجام در جامعه اسلامی و ضعف دشمنان و کفار شدند.

 

ملکی گفت: همان گونه که شهدا در دوران هشت سال دفاع مقدس با مقاومت مثال زدنی خود بر دشمن غلبه کردند در این دوره نیز باید با انسجام و ایستادگی توطئه دشمنان را خنثی کنیم.

دیدگاه شما