آخرین اخبار

11. مرداد 1399 - 7:28   |   کد مطلب: 312065
دادستان شهرستان صحنه اعلام کرد
موتورسواران بدون گواهینامه به دادسرا می روند
پایگاه خبری امروله : دادستان شهرستان صحنه گفت : راکبان موتورسیکلت فاقد گواهینامه و بیمه نامه متوقف و ضمن تشکیل پرونده قضایی برای آنها، موتورسیکلت ، تا اخذ گواهینامه و مدارک قانونی در توقیف نگه داشته می شود.

علی شاماری در گفتگو با امروله،  از اجرای طرح تشدید برخورد با موتورسیکلت‌سواران متخلف در شهرستان بخصوص در سطح شهر صحنه خبر داد و عنوان کرد : راکبان موتورسیکلت فاقد گواهینامه و بیمه نامه متوقف و ضمن تشکیل پرونده قضایی برای آنها، موتورسیکلت ، تا اخذ گواهینامه و مدارک قانونی در توقیف نگه داشته می شود.

 

وی ادامه داد: امیدواریم با برنامه ها و طرح های در حال اجرا اینگونه تخلفات به حداقل برسد.

 

شاماری خاطر نشان کرد : موتورسواری که گواهینامه ندارد طبیعتا در استفاده از پوشش بیمه نیز با مشکل مواجه می شود و در صورت بروز هرگونه حادثه ای نمی تواند از خدمات بیمه ای برای پرداخت یا جبران خسارت بهره ببرد.

 

دادستان شهرستان صحنه گفت : در این طرح با رانندگان خودروهای سواری و موتورسیکلت هایی که سبب سلب آرامش شهروندان می گردند نیز برخورد بعمل خواهد آمد؛ لذا به جوانان فاقد گواهینامه و معدود افرادی که موجب آزردگی خاطر شهروندان می شوند توصیه می شود از وسائط نقلیه، پس از اخذ مدارک قانونی استفاده نموده و رفتارهای نابهنجار خود را برای داشتن محیطی آرام اصلاح نمایند.

 

دیدگاه شما