آخرین اخبار

15. شهريور 1399 - 12:25   |   کد مطلب: 312402
پایگاه خبری امروله : همزمان با سراسر کشور، زنگ آغاز سال تحصیلی ۴۰۰_۱۳۹۹در مدارس شهرستان صحنه به صدا درآمد.

به گزارش امروله،  با حضور علیرضا حیدری فرماندار و جمعی  از مسئولین و مدیران آموزش و پرورش شهرستان صحنه  صبح امروز شنبه ۱۵ شهریور ماه در دبیرستان تلاش زنگ آغاز سال تحصیلی  نواخته شد.

 

علیرضا حیدری فرماندار صحنه در این مراسم ضمن تشکر از زحمات مدیران آموزش و پرورش و تبریک سال جدید  به دانش آموزان گفت: امروز بزرگترین و تأثیرگذارترین رویداد فرهنگی کشور آغاز می شود. رویدادی که جریان زندگی را دگرگون می‌کند و نظم جدید را ایجاد می‌کند.

 

حیدری تصریح  کرد : هر چند شرایط سال تحصیلی جدیدخاص و منحصر به فرد است اما در زمان جنگ تحمیلی هم با وجود بمباران های شدید هیچگاه آموزش ما تعطیل نگردیدو البته در سال تحصیلی جدید با رعایت  دستورالعمل های ستاد ملی کرونا و رعایت کامل پروتکل های بهداشتی مدارس بازگشایی شده است تا امر تحصیل دانش آموزان با وقفه مواجه نشود.

 

وی ادامه داد : به همه مسوولان مدارس شیوه نامه های جدید امسال با توجه به ویروس کرونا ابلاغ شده و روند اجرای این دستورالعمل ها نیز به طور جدی پیگیری می‌شود تا برای دانش‌آموزان و مسوولان مدارس مشکل بروز نکند.

 

فرماندار صحنه با اشاره به اینکه مدرسه کانون تربیت است و مدرسه جایگاه شکل‌گیری شخصیت و هویت دانش‌آموزان است تاکید داشت: اولیاء امسال  همراهی بیشتری را با کادر آموزش داشته باشند و همچنین از مربیان و مدیران آموزش و پرورش هم خواست  با تمام توان و دقت دستورات ستاد کرونا را بکار گیرند.

دیدگاه شما