آخرین اخبار

22. دى 1399 - 6:22   |   کد مطلب: 313571
پایگاه خبری امروله : جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان صحنه با حضور جمعی از مسئولین شهرستان در محل دفتر امام جمعه برگزار شد.

به گزارش امروله، جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان صحنه با حضور جمعی از مسئولین شهرستان در محل دفتر امام جمعه برگزار شد.

 

سرهنگ پاسدار مسعود کاظمی در این جلسه عنوان کرد : امر به معروف و نهی از منکر به عنوان واجب الهی می تواند تاثیرگذاری و برکات فراوانی در سطح جامعه داشته باشد .

 

وی امر به معروف و نهی از منکر را نشات گرفته از قیام امام حسین (ع) بیان کرده و اجرای این فریضه را یکی از مواردی دانست که باید همه آحاد جامعه برای احیا و اجرای آن قدم پیش بگذارند .

 

سرهنگ کاظمی اشاره ای به آغاز امر به معروف و نهی از منکر در خانواده داشت و افزود: این فریضه ابتدا باید از خانواده‌ها شروع شود واصلی ترین ماموریت در امر به معروف و نهی از منکر تذکر لسانی است که به فرهنگ سازی و فضاسازی لازم در سطح جامعه نیاز دارد .

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان صحنه گفت : بیش از ۱۲۰ آیه در قرآن کریم و روایات بسیاری از ائمه اطهار (ع)در ضرورت فریضه امر به معروف و نهی از منکر وجود دارد .

دیدگاه شما