آقا فرهاد برای جدایی ام از استقلال کمک کند/ باید به اهواز برگردم

سرویس: ورزشیکد خبر: 315416|21:59 - 1400/11/15
نسخه چاپی
آقا فرهاد برای جدایی ام از استقلال کمک کند/ باید به اهواز برگردم
مدافع ملی پوش استقلال تهران گفت: از هواداران استقلال می خواهم شرایط ویژه ام را در این مقطع درک کنند.

به گزارش امروله ،به نقل ازخبرنگار مهر، درباره آخرین وضعیت مبادله با بازیکن فولاد در نقل و انتقالات زمستانی گفت: به خاطر شرایط ویژه ای که پیش آمده واقعاً شرمنده و متاسف هستم خصوصاً از هواداران شریف استقلال که همیشه به من لطف داشته‌اند عذرخواهی می‌کنم. از ابتدا بحث معاوضه با صالح حردانی یا هیچ بازیکن دیگری نبود. من از پایان نیم فصل از باشگاه و آقای آجورلو درخواست کردم اجازه بدهند به اهواز برگردم که ایشان گفتند به هیچ وجه با خواسته من موافقت نمی‌کند.

آقاسی اضافه کرد: متأسفانه مشکلات شخصی و خانوادگی برایم پیش آمده که قادر به ماندن در تهران نیستم و تمرکز کافی برای تمرین و بازی ندارم. فکر می‌کنم می‌توانستم بهتر از این ظاهر شوم چون تمرکز و آمادگی ذهنی کافی نداشتم و در نیم فصل دوم هم اگر در تهران باشم واقعاً آرامشی برای حضور در تمرینات و بازی‌ها ندارم و با این شرایط نمی‌توانم به استقلال کمک کنم. از آقا فرهاد عذرخواهی کردم و خواستم در این شرایط سخت به من کمک کند و اجازه دهد به اهواز برگردم.

مدافع استقلال همچنین اظهار داشت: من شرایط باشگاه را درک می‌کنم که در نیم فصل به راحتی نمی‌خواهند بازیکن را از دست بدهند، وضعیت حساس جدول و شرایط آقا فرهاد را هم درک می‌کنم همچنین هواداران که دوست دارند استقلال همیشه در بهترین شرایط باشد اما واقعاً کارایی لازم را با این شرایط روحی ندارم و امیدوارم به من کمک کنند و اجازه بدهند در این مقطع به خوزستان برگردم. بازیکن اگر ذهنش درگیر باشد نمی‌تواند به تیم کمک کند. می دانم از نظر حرفه‌ای با باشگاه قرارداد دارم اما وضعیت روحی و آرامش هر بازیکنی در عملکردش تأثیرگذار است. در نهایت امیدوارم بهترین اتفاق برای من و استقلال بیافتد و مسئولین باشگاه این شرایط ویژه را درک کنند.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربیننده ترین ها