رئیسی: دستگاه‌ها به‌نحوی برنامه‌ریزی کنند تا امور ضروری مردم در نوروز دچار وقفه نشود

سرویس: سیاسیکد خبر: 315533|22:11 - 1400/12/25
نسخه چاپی
رئیسی: دستگاه‌ها به‌نحوی برنامه‌ریزی کنند تا امور ضروری مردم در نوروز دچار وقفه نشود
رئیس‌جمهور با بیان اینکه در اولین فرصت در سال ۱۴۰۱ جلسه هیئت دولت تشکیل خواهد شد، اظهار داشت: دستگاه‌های اجرایی به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی کنند که در ایام تعطیلات نوروزی وقفه‌ای در کارهای ضروری مردم ایجاد نشود.

به گزارش امروله ،به نقل ازخبرگزاری تسنیم، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور روز چهارشنبه در آخرین جلسه هیئت دولت در سال 1400 به تمام وزرا و مسئولان دستگاه‌های اجرایی خطاب کرد و گفت: به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی کنید که در ایام تعطیلات نوروزی وقفه‌ و تأخیری در کارهای ضروری و موردنیاز مردم ایجاد نشود.

وی ادامه داد: وظیفه همه مسئولان اجرایی خدمت به مردم است لذا در اولین فرصت در سال 1401 جلسه هیئت دولت تشکیل خواهد شد.

رئیس‌جمهور از همه دست‌اندرکاران سفرهای نوروزی خواست همه تلاش خود را به‌کارگیرند تا مردم در آرامش و امنیت به مسافرت بروند و به‌سلامتی این ایام را سپری کنند.

رئیسی در بخش دیگری از سخنان خود به فضلیت و اهمیت شب و روز نیمه شعبان اشاره کرد و گفت: نیمه شعبان و روز ولادت امام زمان(عج) جزو ایام بافضیلت سال است و جا دارد همگان خصوصاً مسئولان و خدمتگزاران به مردم، تلاش نمایند از فیوضات این روز و این ماه بهره کافی را ببرند.

وی همچنین ضمن تسلیت مجدد به‌مناسبت رحلت آیت‌الله العظمی علوی گرگانی، تصریح کرد: ارادت ویژه آیت‌الله علوی گرگانی به امام خمینی(ره)، رهبر معظم انقلاب و نظام اسلامی از ویژگی‌های ایشان بود. این فقیه بزرگوار در تمام عمر پربرکت خود از تلاش برای تبیین فقه اهل‌بیت(ع) کوتاهی نکرد و جزو مروّجان و مدافعان امام خمینی(ره) و نهضت انقلاب اسلامی بود.