مسابقات دو و میدانی قهرمانی مردان کشور؛

نشان برنز ۱۰۰ متر به دونده کرمانشاهی رسید

سرویس: اخبار استانکد خبر: 293251|14:47 - 1395/02/14
نسخه چاپی
	نشان برنز ۱۰۰ متر به دونده کرمانشاهی رسید
مربی تیم دو و میدانی استان کرمانشاه گفت: محمد چشمه زار دونده نامی کرمانشاهی با زمان ۱۰ ثانیه و ۳۶ صدم ثانیه نشان برنز دو ۱۰۰ متر قهرمانی بزرگسالان کشور را از آن خود کرد.

به گزارشامروله، حسین امیری اظهار داشت: مسابقات دو و میدانی قهرمانی بزرگسالان کشور با شرکت ۲۳۰ ورزشکار در تمام ماده‌های دو و میدانی به میزبانی شیراز در حال برگزاریست و تیم کرمانشاه با ترکیب ۱۰ نفره در این مسابقات حضور دارد.

 

مربی تیم دو و میدانی استان کرمانشاه با اشاره اینکه مسابقات از دیروز آغاز و تا عصر امروز ادامه دارد، گفت: سعید پیری، محمد چشمه‌زار، مرتضی ناظمی، پژمان یارولی، حسین کیهانی، آرمین سبحانی علیرضا کاکاوند، بابک کرمی، محمد ماهیدشتی محمد مظهری اعضای تیم استان هستند.

 

امیری بیان کرد: محمد چشمه زار دونده نامی کرمانشاهی با رکورد ۱۰ ثانیه و ۵۵ صدم ثانیه به فینال صد متر راه یافت و در فینال با زمان ۱۰ ثانیه و ۳۶ صدم ثانیه با کسب نشان برنز عنوان سوم را از آن خود کرد.

 

وی افزود: آرمین سبحانی دیگر دو و میدانی کار خوشنام کرمانشاهی نیز با زمان ۱۵ ثانیه و ۵۰ صدم ثانیه در ۱۱۰ متر با مانع پنجم شد و سعید پیری دونده جوان و خوش آتیه  استان با ثبت رکورد ۴۹:۳۶ به مقام هشتمی بسنده کرد.

 

امیری با اشاره به دیگر نتایج گفت: بابک کرمی و پژمان یارولی امروز به مصاف رقبای سرسخت خود در۸۰۰ متر می‌روند همچنین محمد مظهری در رشته ۴۰۰ متر، حسین کیهانی در ۳۰۰۰ با مانع، محمد چشمه زار در ۲۰۰متر، مرتضی ناظمی در پرتاب وزنه و محمد ماهیدشتی دو و میدانی کار استان در ۴ در ۴۰۰ به میدان می‌روند.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد