آخرین اخبار

15. مرداد 1399 - 12:07   |   کد مطلب: 312121
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از قاطعیت پلیس در برخورد با مجرمان و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی در این استان خبر داد.

به گزارش امروله، و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار علی اکبر جاویدان در مراسم افتتاحیه کلانتری 12 سنقروکلیایی که با حضور امام جمعه و فرماندار شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: همه سعی و تلاش پلیس برای برقراری امنیت مطلوب در جامعه است. 

وی افزود: یکی از مواردی که بار روانی منفی در جامعه ایجاد می کند پدیده سرقت است که پلیس با توان توان به دنبال پیشگیری و سپس کشف هرچه سریعتر آن است. 

فرمانده انتظامی کرمانشاه با بیان اینکه یکی از اولویت های پلیس، مبارزه با پدیده سرقت است، گفت: در مدت سپری شده از سال حدود 4 هزار سارق دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شده اند. 

این مقام انتظامی عنوان کرد: در این میان شهروندان جامعه نیز نقش مهمی در پیشگیری از پدیده سرقت دارند و اگر موارد ایمنی را به خوبی رعایت کنند بخشی از سرقت ها کاهش می یابد. 

وی تصریح کرد: افزایش ایمنی منزل و خودرو که چشم طمع بیشتر سارقان حرفه ای به سمت آنهاست می تواند نقش بسیار مهمی در ناکام گذاشتن این دسته از مجرمان داشته باشد. 

سردار جاویدان در پایان با قدردانی از همراهی مسوولان شهرستان سنقروکلیایی با پلیس، امنیت موجود در این شهرستان را مطلوب ارزیابی و ابراز امیدواری کرد با تلاش بیشتر فرمانده و کارکنان انتظامی سنقروکلیایی امنیت بهتری برای مردم ایجاد شود. 

تجلیل از خانواده شهیدان"علی اکبر کیهانی" و "مهدی کریمی وقار" از دیگر برنامه های فرمانده انتظامی استان در سفر به شهرستان سنقروکلیایی بود. 

سردار جاویدان همچنین در این سفر از پاسگاه پلیس راه سنقر - همدان و پاسگاه انتظامی باوله بازدید کرد.

دیدگاه شما