مسدودسازی خیابان اصلی هرسین برای کنترل کرونا است

سرویس: اخبار استانکد خبر: 313731|21:22 - 1400/01/17
نسخه چاپی
مسدودسازی خیابان اصلی هرسین برای کنترل کرونا است
فرماندار شهرستان هرسین در پی تجمع تاکسی‌داران این شهرستان گفت: مسدودسازی خیابان اصلی شهر هرسین برای کنترل ویروس کرونا است.

به گزارش امروله ،عبادالله کنجوریان شامگاه امروز در گفتگو باخبرنگار مهربا اشاره به تجمع تاکسی‌داران به دلیل مسدودسازی خیابان اصلی شهر هرسین اظهار کرد: این خیابان عرضی کمتر از ۶ متر و طولی بیش از ۶ کیلومتر دارد.

وی افزود: کم عرضی خیابان اصلی شهر هرسین سبب ازدحام جمعیت شده که این مشکل با پارک کردن خودروها در این خیابان افزایش یافته است.

فرماندار شهرستان هرسین با بیان اینکه ساختار شهری هرسین با سایر شهرستان‌های استان کرمانشاه متفاوت است، گفت: متأسفانه مردم به هیچ عنوان رعایت نکرده و تنها راه برای کنترل این موضوع و جلوگیری از شیوع ویروسکرونابستن خیابان اصلی هرسین بود.

کنجوریان با بیان اینکه تجمع تاکسی‌داران به دلیل مسدودسازی خیابان اصلی شهر هرسین با نیوجرسی به جا نیست، تصریح کرد: وضعیت کرونایی شهرستان هرسین خطرناک و کشنده است، به طوری که هم اکنون ۴۵ بیمار کرونایی در مراکز درمانی این شهرستان بستری هستند.

وی ادامه داد: تنها خیابان اصلی شهر هرسین با نیوجرسی بسته شده و سایر خیابان‌های مجاور، فرعی و اصلی این شهر باز است، لذا مردم و تاکسی‌داران می‌توانند سایر مسیرها را انتخاب کنند.

فرماندار شهرستان هرسین تاکید کرد: مردم باید صبوری کرده تا آتش ویروسکروناکمی فروکش کند، لذا تمام اقدامات انجام شده در راستای حفظ سلامت مردم است.

کنجوریان با بیان اینکه نصب نیوجرسی در ورودی‌های خیابان اصلی شهر هرسین کافی نیست، گفت: امیدواریم بسته شدن خیابان اصلی این شهر سبب کاهش مراجعات به بازار و سپس بسته شدن خودجوش بازار هرسین شود.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد