پایگاه خبری تحلیلی امروله23:58 - 1395/11/03
علیرضا منصوریان:

پیروزی بر صنعت نفت پُل صعود در جدول بود

سرمربی تیم فوتبال استقلال پس از پیروزی پرگل تیمش برابر صنعت نفت آبادان گفت: به بازیکنانم گفته بودم که این پیروزی پل صعود در جدول است و خوشحالم به این مهم دست یافتیم.

به گزارشامروله، ، علیرضا منصوریان پس از پیروزی ۳ بر صفر عصر یکشنبه استقلال برابر صنعت نفت به خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه تختی گفت: بازی بسیار خوبی بود و از نظر نتیجه از عملکرد بازیکنان راضی هستم. یک بار توسط صنعت نفت تنبیه شده بودیم. مواظب بودیم که تکرار نشود. 

وی افزود: این بازی را به عنوان پلی می دانستم برای صعود در جدول. به بازیکنانم هم گفته بودم که پیروزی در این بازی می تواند نقطه امیدی برای آینده ما باشد. ان شالله مسیر را با همین قدرت پیش خواهیم رفت. چند بازیکن باتجربه هم به جمع ما اضافه خواهد شد و از چند بازی آینده ترکیبی از جوانان و باتجربه را استفاده خواهیم کرد.

منصوریان در مورد تغییراتی که در ترکیب تیمش ایجاد کرده است گفت: شرایطی که مسابقات لیگ دارد ما را وادار می کند که از همه بازیکنان استفاده کنیم. این تجربه من در تیم نفت است که باید بازیکنان آماده زیادی داشته باشیم. از دید من ترکیب اصلی نداریم و همه بازیکنان باید آماده باشند. جوانان ما خیلی خوب هستند و هر کدام به زمین می روند کار ما را برای انتخاب هجده نفر بازی بعد سخت می کند. من به ترکیب اصلی اعتقاد ندارم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد عملکرد سیدمهدی رحمتی درون دروازه گفت: از عملکرد او بسیار راضی هستم. 

وی ادامه داد: ما باید یکی از بازیکنان حریف را از بازی خارج می کردیم. حکیم نصاری یک بازیکن با کیفیت است که ما تلاش کردیم این بازیکن را از بازی خارج کنیم. ان شالله بتوانیم این ساختار را حفظ کنیم و جوانان را در کنار باتجربه ها بازی بدهیم. ما یکی از سه امتیازهای مهم فصل را کسب کردیم و باید با همین روش جلو برویم. 

منصوریان در مورد دلایل استفاده از رحمتی گفت: تصمیم در مورد بازی کردن رحمتی از دو روز قبل گرفته شده بود. رحمتی، خسرو حیدری و امید ابراهیمی جزو ستون های تیم ما هستند. از اول هم نیت ما این نبود که بخواهیم با رحمتی چکشی برخورد کنیم.