پایگاه خبری تحلیلی امروله12:42 - 1400/04/31

شهرستان صحنه قرمز شد/ تشدید محدودیت‌های کرونایی

فرماندار صحنه گفت : در پی قرمز شدن وضعیت شهرستان صحنه، محدودیت‌های تردد و فعالیت مشاغل گروه ۲، ۳و۴ در این شهرستان اعمال می‌شود.

 "علیرضا حیدری " در گفتگوامروله ،اظهار داشت: در پی افزایش آمار بیماران و بستری ها در بیمارستان و قرمز شدن وضعیت شهرستان گروه های شغلی و اصناف به جز گروه های شغلی سطح 1 مجاز به فعالیت نیستند و ادارات نیز باید با 30 درصد کارکنان خود به فعالیت بپردازند.

 

 

وی تصریح کرد: با آغاز پیک پنجم همه گیری بیماری کرونا و قرمز شدن وضعیت شهرستان، از امروز چهارشنبه 30 خردادماه محدودیت های اصناف و مشاغل در شهرستان اعمال خواهد شد

 

حیدری گفت: تیم ها و گروه های بازرسی اصناف و بهداشت نیز با گشت های مستمر نسبت به رعایت دستورالعمها بهداشتی در گروه های شغلی نظارت کرده و با تخلفات صورت گرفته برخورد قانونی خواهند نمود.

 

فرماندار با بیان اینکه انتشار ویروس کرونای دلتا باعث افزایش بستری ها و مرگ ناشی از این بیماری شده تصریح کرد: بیماری زایی و سرایت پذیری ویروس کرونای دلتا بسیار بالاست و از جمله خطرناکترین جهش های این ویروس منحوس به شمار می رود و از مردم عزیز شهرستان صحنه درخواست نمودتا با حفظ رعایت فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک و خود داری از حضور در اماکن پر ازدحام خصوصاً مراسمات ختم و خاکسپاری و جشن های عروسی و غیره نهایت دقت در رعایت دستورالعمل های بهداشتی داشته باشند.